موج
کدخبر : ۳۱۴۶۲۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-314620

سردار رحیمی:

فرمانده انتظامی پایتخت به عده‌ای معدود که به دنبال سوءاستفاده و فساد هستند هشدار داد که نیروی انتظامی در راستای وظایف قانونی خود با جدیت و اشراف کامل مقتدرانه و بنا بر قانون برخوردی قاطع خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری موج،  سردار حسین رحیمی ، فرمانده انتظامی پایتخت امروز در همایش نقش امنیت در اقتصاد ملی و رونق تولید گفت: به دنبال یک نگاه هم‌افزا، وحدت‌بخش و یک حرکت جهادی و جدی در این مسیر هستیم که اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب را عملیاتی کنیم.

فرمانده انتظامی پایتخت  سرلوحه قرار دادن بیانیه گام دوم انقلاب برای غلبه بر مخاطرات اقتصادی، تعامل، هم‌زبانی و همدلی بین صنعتگران، دستگاه قضایی و پلیس را از جمله اهداف همایش نقش امنیت و اقتصاد ملی و رونق تولید دانست و گفت: استفاده از ظرفیت‌های نخبگان کشور و حمایت همه‌جانبه از تولیدکنندگان و صنعتگران، ایجاد تعامل بین نخبگان و فعالان اقتصادی با ناجا، برنامه‌ریزی برای برخورد با قاچاق کالا و ارز و مفسدین اقتصادی، توسعه گفتمان‌سازی در ایجاد امنیت اقتصادی، کنترل نظارت و شناسایی مفسدان اقتصادی و سیاست‌گذاری و اقدامات ایجابی پلیس از جمله دیگر اهداف این همایش است.

وی با بیان این مطلب که ناجا به عنوان رکن اصلی استقرار نظم و امنیت کشور در کنار قوه قضائیه و دولت به دنبال ایفای نقش اساسی خود در این زمینه است، اظهار داشت: در صدد هستیم تا حمایتی همه‌جانبه از رونق تولید داشته باشیم و با یاری صنعتگران و مردم،‌ اقتصادی درون‌زا، متکی بر غیرت و همت را با استفاده از خرد جمعی در راستای تولید ملی داشته باشیم.

سردار رحیمی به عده‌ای معدود که به دنبال سوءاستفاده و فساد هستند هشدار داد که نیروی انتظامی در راستای وظایف قانونی خود با جدیت و اشراف کامل مقتدرانه و بنا بر قانون برخوردی قاطع خواهد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها