موج
کدخبر : ۳۱۴۱۹۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-314198

پرپنچی:

مدیر کل کمیته امداد استان تهران گفت: نمازگزاران استان تهران ۳۲۴ میلیون تومان به هموطنان سیل زده در استان سیستان و بلوچستان کمک کردند.

به گزارش خبرگزاری موج،  سید ابوالفضل پرپنچی ، مدیر کل کمیته امداد استان تهران با اعلام کمک ۳۲۴ میلیون تومانی نمازگزاران استان  تهران به هموطنان سیل زده در استان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: این کمک‌ها در نماز جمعه شهر تهران و شهرستان‌های استان دریافت شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران با اشاره به برگزاری نماز جمعه تهران به امامت رهبر معظم انقلاب و حضور گسترده مردم در این مراسم بیان کرد: کمیته امداد استان تهران با استقرار ۳۰ پایگاه در مصلی امام خمینی (ره) و حدود ۲۰ پایگاه در شهرستان‌ها اقدام به دریافت کمک‌های نمازگزاران کرد.

وی با بیان اینکه پایگاه‌های ادارات کمیته امداد مناطق ۷، ۶، ۹ و ۲۱ تهران در مصلی امام خمینی (ره) کمک‌های نمازگزاران نوع دوست را دریافت کردند، تصریح کرد: کمک‌های نمازگزاران در مصلی تهران برای هموطنان سیل زده سیستان و بلوچستان ۲۹۴ میلیون تومان بوده است.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران به راه‌های کمک به هموطنان سیل زده اشاره کرد و افزود: مردم نیکوکار همچنین می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری # ۵ * ۰۲۱* ۸۸۷۷*و یا تلفن ۷۳۵۵-۰۲۱ و درج عدد ۱۷ گزینه ۲ عنوان کمک به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان، وجوهات نقدی خود را برای خانواده‌های سیل‌زده ارسال کنند.

پرپنچی خاطر نشان کرد: علاوه بر روش‌های الکترونیکی تمامی ادارات کمیته امداد استان تهران و مراکز نیکوکاری، آماده دریافت کمک‌های نقدی و کالایی مردم خیر و نوع دوست استان هستند.

وی با اشاره به دیگر اقدامات انجام شده توسط نمازگزاران تهرانی، خاطر نشان کرد: علاوه بر کمک به هموطنان سیل زده ۱۰۰ نفر از نمازگزاران به عنوان حامیان فرزندان یتیم و محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان تهران اعلام آمادگی کردند.

پرپنچی ضمن تقدیر و تشکر از نمازگزاران استان تهران که در عرصه کمک به هموطنان سیل زده و نیازمندان نیز از هیچ کمکی دریغ نکردند، گفت: همچنین آرزوی هشت نفر از فرزندان ایتام توسط نمازگزاران نیک اندیش برآورده شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها