موج
کدخبر : ۳۰۹۹۸۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-309988

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری گفت: آن دسته از رانندگان سرویس مدارس که تا 20 آذر اطلاعات خود را تکمیل نمودند و از جانب شهرداری‌ها تأیید و اطلاعاتشان صحیح می‌باشد تا 10 دی ماه ما به التفاوت ریالی سهمیه سوخت به حساب شبا که در سامانه معرفی کرده‌اند توسط شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی واریز می شود.

به گزارش خبرگزاری موج، مرتضی ضامنی، مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در خصوص سهمیه اختصاص یافته به رانندگان سرویس مدارس گفت: سرویس‌های مدارسی که در قالب سامانه پایش ناوگان دانش آموزی «سپند» ساماندهی شده‌اند را به عنوان گروه جدیدی که سهمیه سوخت به آنها تعلق می‌گیرد معرفی کردیم.

وی افزود: بر این اساس میزان میانگین پیمایش مسافت منزل تا مدرسه دانش آموزان، احصاء گردیده و پس از تأیید توسط شهرداری‌های مربوطه، سهمیه به خودروها تخصیص داده شده است.

ضامنی عنوان کرد: در این خصوص در کارگروه مربوطه پس از بررسی‌های لازم، میزان سهمیه تعلق گرفته به سرویس مدارس تا سقف 120 لیتر برای خودروهای تک سوز و تا سقف 80 لیتر برای خودروهای دو گانه سوز سهمیه بنزین اختصاص می‌یابد.

وی متذکر شد: آن دسته از رانندگان سرویس مدارس که تا 20 آذر اطلاعات خود را تکمیل نمودند و از جانب شهرداری‌ها تأیید و اطلاعاتشان صحیح می‌باشد تا 10 دی ماه ما به التفاوت ریالی سهمیه سوخت به حساب شبا که در سامانه معرفی کرده‌اند توسط شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی واریز خواهد شد.

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در خصوص سهمیه آژانس‌ها نیز بیان کرد: در خصوص آژانس‌ها و تاکسی تلفنی هم آن دسته از رانندگان که تا 15 آذر اطلاعات آنها برای ما ارسال گردیده و اطلاعاتشان صحیح می‌باشد هم تا 10 دی ماه مابه‌التفاوت ریالی سهمیه سوخت به حساب آنها واریز می‌گردشود.

این مسئول در پایان گفت: تا کنون اطلاعات حدود 88 هزار و 753 راننده سرویس مدرسه ثبت شده و توسط شهرداری‌ها مورد تأیید قرار گرفته است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
 • پاسخ

  سلام امروز دهم دی ماه بود ولی هیچ سهمیه بنزینی برای ما آژانس‌ها واریز نشد حتی مابه التفاوتش را هم ندادند.

 • پاسخ

  چرا برای رانندگان بدبخت آژانس ها هنوز سهمیه واریز نشده؟
  هم تاکسی های اینترنتی هم سرویس مدارس سهمیه دریافت کردن
  اما آژانس های مجوز دار از اتحادیه موسسات توریستی و اتومبیل کرایه همچنان درحال ضرر و از دست دادن راننده های خود هستند
  آیا این انصاف است؟
  درحالی که بیشتر آژانس داران یا جانباز یا آزاده جانباز و یا خانواده شهدا هستند
  خواهشا یه پیگری بفرمایید صدای ما که به جایی نمیرسد
  اتحادیه ای هم که داریم بدون مصرف و بی خاصیت است
  لطفا پیگیری کنید

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها