موج
کدخبر : ۳۰۹۲۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-309240

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور گفت: مهلت ثبت نام در کارشناسی ارشد ۹۹ ساعت ۲۴ امشب پایان می‌یابد.

به گزارش خبرگزاری موج، حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور اظهار کرد: ثبت نام برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ و بیست پنچمین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور از روز شنبه ۱۶ آذر  شروع شد و تا ساعت ۲۴ امروز دوشنبه ۲۵ آذر ادامه دارد و امشب به پایان می‌ رسد.

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور در ادامه افزود: تا ساعت ۸ صبح امروز دوشنبه ۲۵ آذر  تعداد ۲۶۵ هزار و ۹۰۰ داوطلب در این آزمون ثبت نام نموده اند.

وی  تاکید کرد: به کلیه داوطلبان اکیدا توصیه می‌شود امروز با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه شرایط و ضوابط مربوطه نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

توکلی افزود: آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۹ در ۶ گروه آموزشی و برای ۱۴۱ کد رشته امتحانی در روز‌های پنج شنبه و جمعه ۲۸ و ۲۹ فروردین در حوزه‌های امتحانی مربوطه برگزار می‌شود و کارت ورود به جلسه از روز دوشنبه ۲۵ فرردین تا چهارشنبه ۲۷ فروردین برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

توکلی تاکید کرد: پذیرش دانشجو در دوره‌های روزانه، شبانه، مجازی، پیام نور، دانشگاه آزاد، دانشگاه‌ها و موسسات دولتی و دانشگاه‌ها و موسسات غیردولتی و پردیس‌های خودگردان در دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۹ صورت می‌گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها