موج

محسنی بندپی:

استاندار تهران گفت: در استان تهران اگر بخواهیم روند عادی را در احیای بافت فرسوده طی کنیم ، شاید ۴۰ سال به طول می انجامد و تلاش در این بخش باید جهادی باشد.

به گزارش خبرگزاری موج،  انوشیروان محسنی بندپی ، استاندار تهران ظهر یکشنبه ۲۴ آذر در سومین جلسه شهرداران استان تهران که در شهر وحیدیه برگزار شد ، گفت: بازآفرینی بافت‌های فرسوده در استان تهران ملموس تر از سایر استان ها است.

وی ادامه داد: در استان تهران اگر بخواهیم روند عادی را در احیای بافت فرسوده طی کنیم ، شاید ۴۰ سال به طول می انجامد و تلاش در این بخش باید جهادی باشد.

استاندار تهران یادآور شد: فرمانداران استان تهران باید به عنوان یک اولویت احیای بافت های فرسوده را در دستور کار قرار دهند ، در حدود ۳۲۰۰ بافت فرسوده در شهر و ۲۸۰۰ هکتار نیز در شهرستان های استان وجود دارد.

وی گفت: احیای بافت های فرسوده را اگر جدی نگیریم آسیب های اجتماعی تشدید خواهد شد ، اکثر ساکنین این بافت ها از اقشار ضعیف جامعه هستند و نباید از جنبه‌های اجتماعی اجرای این طرح غفلت کنیم.

محسنی بندپی افزود: در نیمه اول دی ماه جلسه ای با حضور فرمانداران ، شهرداران و دستگاه های دخیل در اجرای طرح بازآفرینی برگزار می کنیم و گزارش گیری خواهیم کرد.

نماینده عالی دولت در استان تهران خاطر نشان کرد: در جریان اغتشاشات اخیر علیرغم تخریب برخی ساختمان های شهرداری ها شاهد عدم توقف فعالیت های روزمره شهرداری بودیم و این شایسته قدردانی است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها