ثبت‌ نام اینترنتی سومین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی از امروز شنبه 26 مرداد آغاز می شود و تا 31 شهریور امسال ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری موج، محمدحسین قمری، دبیر همایش مجمع هماهنگی بخش خصوصی اظهار کرد: در همایش امروز راهکارهای مبتنی بر دستاوردهای دانش‌بنیان ارائه خواهد شد و همزمان ثبت‌نام سومین آزمون استخدامی بخش خصوصی نیز آغاز می‌شود.

دبیر همایش مجمع هماهنگی بخش خصوصی در حاشیه این مجمع که با حضور معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور، رئیس اتاق بازرگانی تهران و مدیران صدها شرکت معتبر بخش خصوصی برگزار شد، آزمون سوم را فرصتی ایده‌آل برای عرضه مهارت‌ها و شایستگی‌ها از سوی داوطلبان به شرکت‌های معتبر فعال در بخش خصوصی کشور دانست.

گفتنی است فرایند ثبت‌نام اینترنتی سومین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی از امروز شنبه 26 مرداد آغاز و تا 31شهریور امسال ادامه خواهد داشت.

پیش‌بینی می‌شود در آزمون امسال حدود 10000 فرصت شغلی از سوی 1750 شرکت معتبر دانش‌بنیان، تجاری، صنعتی و فناور کشور عرضه شود.

داوطلبان شرکت در آزمون می‌توانند با مراجعه به سایت Inre.ir یا دفاتر رسمی پیشخوان دولت، برای ثبت‌نام در این آزمون اقدام کنند.