موج
کدخبر : ۲۹۱۳۶۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-291362

رییس سازمان اورژانس استان یزد گفت: درپی تصادف مینی‌بوس اردوی دانش‌آموزی شهرستان خاتم با یک دستگاه پراید، 2 نفر کشته و 10 تن دیگر مصدوم شدند.

به گزارش خبرگزاری موج، احمد دهقان، رییس سازمان اورژانس استان یزد درخصوص تصادف یک دستگاه مینی‌بوس حامل دانش‌آموزان و یک خودروی پراید در محور خرانق شهرستان اردکان، گفت: مینی‌بوس مذکور حامل دانش‌آموزان پسر شهرستان خاتم بود که در مسیر حرکت اردوی دانش‌آموزی به مشهد مقدس دچار این سانحه شد.

وی افزود: در این حادثه که در 30 کیلومتری محور خرانق به ساغند اتفاق افتاده است، یک خودوری سواری پراید در برخورد با این مینی‌بوس دچار حادثه شد که متاسفانه دو نفر از پنج سرنشین این خودرو در محل حادثه جان خود را از دست دادند.

این مسئول از اعزام نیروهای امدادی اورژانس زمینی و هوایی به محل حادثه خبر داد و تصریح کرد: دو نفر از سرنشینان خودوری پراید به دلیل وضعیت وخیم از طریق اورژانس هوایی به بیمارستان شهید رهنمون یزد منتقل شدند و یکی دیگر از سرنشینان پراید هم با اورژانس زمینی به مراکز درمانی انتقال داده شد.

دهقان در رابطه با وضعیت دانش‌آموزان حادثه دیده در این تصادف نیز بیان کرد: در مینی‌بوس مذکور 11 دانش‌آموز پسر حضور داشتند که هفت نفر از آنها مصدوم شده بودند که سه نفر به دلیل سطی بودن جراحات در محل به صورت سرپایی درمان شدند و چهار دانش‌آموز دیگر برای سیر مراحل درمانی به بیمارستان منتقل شدند ولی در مجموع حال همگی این دانش‌آموزان به علت سطحی بودن و جزئی بودن جراحات، مساعد است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها