موج
کدخبر : ۲۷۷۷۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-277707

سید مناف هاشمی استاندار سابق گلستان که به دلیل مسافرت خارج از کشور در زمان سیل گلستان از این سمت برکنار شده بود مشاور شهردار تهران شد!

به گزارش خبرگزاری موج، پیروز حناچی شهردار تهران روز چهارشنبه طی حکمی سید مناف هاشمی، استاندار برکنار شده گلستان، را به سمت مشاور خود منصوب کرد و در این خصوص عنوان کرد: وی کارمند شهرداری بوده و از مدیرانی است که تجربه خوبی را در حوزه شهری دارد و ما نیز از این تجربه استفاده خواهیم کرد. علاوه بر این که مناف هاشمی در شهرداری‌های کشور در ارتباط با مالیات بر ارزش افزوده تلاش‌های بسیاری را داشته است.

این در حالی است که عدم حضور سید مناف هاشمی، استاندار گلستان در منطقه سیل زده، انتقادات زیادی را به او وارد کرد تا سرانجام پس از چند روز توسط اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور برکنار شد.

پیش از این نیز نام مناف هاشمی در دوره‌ای که مسئول اداره کل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تهران بود، در لیست دریافت کنندگان املاک نجومی هم آمده بود.

به گزارش موج، عدم مسوولیت پذیری در سیل گلستان و احتمال محاکمه یا احضار سید مناف هاشمی به نهادهای مربوطه وجود داشته و دارد و با توجه به وجود نام وی در لیست افرادی که در دوره قبل املاک نجومی از شهرداری دریافت کرده بودند این انتصاب چه معنایی می تواند داشته باشد!

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها