موج
کدخبر : ۲۷۷۰۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-277030

سرهنگ حسین رمضانی رئیس بازرسی پلیس راهور ناجا شد.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا در مراسم تودیع رئیس قبلی و معارفه رئیس جدید بازرسی پلیس راهور ناجا اظهار کرد: باید از فرصتی که داریم حداکثر استفاده را کنیم و گره‌گشای زندگی مردم باشیم. خوش به حال همکارانی که احساس امنیت را به مردم می‌دهند. آرامش را به مردم هدیه می‌کنند.

وی خطاب به همکاران خود گفت: تا هستید مشکل را حل کنید و در نهایت اقتدار و مهربانی رفتار کنید که مبین فرمایش رهبر معظم انقلاب است و همانا اقتدار باید باشد ولی با رأفت و مهربانی.

رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بازرسی موظف است تدابیر و دستورات سازمان را اجرا و نظارت کند و در نهایت آرامش و رأفت و مقتدرانه عمل نماید. بازرسی باید بحث صیانت در همکاران و اجرای مقررات را مد نظر قرار دهد و مدیران نیز حتماً همتا پروری کنند.

وی به کتاب الهی و دستورات آن اشاره کرد و یادآور شد: سه چیز را قرآن به ما پرهیز داده است. اول گمان بد. یعنی تا می‌توانید مثبت گرا باشید. حسن ظن خیلی خوب است؛ راجع به کسی فکر بد نباید کرد. دوم تجسس، نباید تجسس و موشکافی کرد. باید بنا را بر خوبی‌ها و نبود عیب‌ها گذاشت و سوم غیبت. متأسفانه غیبت در بین مردم و سازمان زیاد است. من به شما مسئولان می گویم هیچ وقت به غیبت گوش نکنید.

رئیس پلیس راهور ناجا افزود: سرهنگ دهقانی چندین سال در راهور خدمت کردند و زحمات زیادی متحمل شدند. برای ایشان آرزوی صحت و سلامت داریم.

وی گفت: سرهنگ رمضانی هم که قبلاً در راهور خدمت می‌کردند. معاون امور بین‌الملل و حقوقی و رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتا ناجا بودند. نگاه و تفکر سیستمی دارند برای ایشان هم آرزوی توفیق در سمت جدید داریم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها