موج
کدخبر : ۲۷۶۰۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-276019

رئیس کلانتری ۱۳۲ نبرد گفت: مأموران مخفیگاه این متهمان را در جنوب پایتخت مورد شناسایی قرار دادند و با هماهنگی مقام قضائی، تیم عملیات کلانتری برای دستگیری و بازرسی از مخفیگاه متهمان به محل اعزام شد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ جهانشاه تیموری ،  رئیس کلانتری ۱۳۲ نبرد در تشریح جزئیات این خبر گفت: با وقوع چند فقره سرقت موتورسیکلت و تحقیقات پلیسی مشخص شد که سرقت‌ها توسط سه سارق سابقه‌دار انجام می‌شود.

رئیس کلانتری ۱۳۲ نبرد گفت: مأموران مخفیگاه متهمان را در جنوب پایتخت مورد شناسایی قرار دادند و با هماهنگی مقام قضائی، تیم عملیات کلانتری برای دستگیری و بازرسی از مخفیگاه متهمان به محل اعزام شد.

وی ادامه داد: هنگام مراجعه به مخفیگاه سارقان متوجه رفتار مشکوک راننده یک دستگاه خودرو سواری شدند. مشخص شد که خودرو مسروقه بوده و دارای سابقه ثبت سرقت است که بلافاصله برای دستگیری سارق خودرو اقدام و پس از مدتی وی نیز دستگیر شد. مأموران در ادامه موفق شدند در یک عملیات ضربتی هر سه متهم را دستگیر و دو دستگاه موتورسیکلت مسروقه را از مخفیگاه آنان کشف کردند.

تیموری افزود: متهمان در بازجویی‌های انجام شده به ۴۵ فقره سرقت موتورسیکلت اعتراف کردند، همچنین تحقیقات در خصوص شناسایی مال باختگان ادامه دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها