موج
کدخبر : ۲۷۳۴۲۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-273425

حناچی:

شهردار تهران تاکید کرد: قدم اول ما تکمیل سیل بندها و دژها در اطراف رودخانه‌هاست که آب را روانه جاده هم کرده است، خوشبختانه نیروهای سپاه و بچه‌های شهرداری اقدامات مثبتی در این زمینه صورت دادند و به زودی تمام این دژها تکمیل خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج، پیروز حناچی شهردار تهران که برای بازدید از اقدامات شهرداری تهران در مناطق سیل زده به خوزستان سفر کرده است، در جمع خبرنگاران با بیان اینکه اساسی‌ترین اقدامی که باید در موقعیت‌های بحرانی و سیل‌ زده انجام شود، جلوگیری از نفوذ سیل به مناطق مسکونی است، اظهار کرد: تاکنون اقدامات خوبی انجام شده و منطقه حمیدیه، بستان، سوسنگرد از خطر سیل حفظ شده‌اند.

شهردار تهران در ادامه و با اشاره به گفت‌وگوهایی که با اهالی مردم منطقه داشته نیز گفت: بخش‌هایی از زمین‌های کشاورزی و مناطق روستایی در این سیل آسیب دیده است.

وی تاکید کرد: قدم اول ما تکمیل سیل بندها و دژها در اطراف رودخانه‌هاست که آب را روانه جاده هم کرده است، خوشبختانه نیروهای سپاه و بچه‌های شهرداری اقدامات مثبتی در این زمینه صورت دادند و به زودی تمام این دژها تکمیل خواهد شد.

حناچی ادامه داد: مرحله دوم کمک رسانی است، بزرگترین نارضایتی‌ها نیز مربوط به همین مرحله است. به طور مثال مردم مناطقی که دام دار هستند، به کمک رسانی متفاوتی نیاز دارند. این روستاییان در این شرایط به علوفه برای تأمین غذای دام‌هایشان نیاز دارند، تا بیسکوئیت و مواد غذایی.

شهردار تهران تاکید کرد: همکاران ما در حال تلاش هستند و از همه ۲۲ منطقه شهرداری تهران به کمک خوزستان آمدند.

شهردار تهران با بیان اینکه به مردم دشت آزادگان وعده یاری رسانی داده است تاکید کرد: شهرداری تهران به عنوان شهرداری معین منطقه دشت آزادگان انتخاب شده است، ما وعده همیاری دادیم و سر پیمان خود برای کمک‌رسانی به این منطقه هستیم.

حناچی در پایان درباره اتمام فعالیت شهرداری تهران در خوزستان گفت: بعد از اتمام سیل میزان خسارات مشخص خواهد شد، بنابراین برای قضاوت درباره پایان مأموریت شهرداری تهران زمان زیادی باقیست.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها