موج
کدخبر : ۲۷۳۲۸۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-273288

روز گذشته محموله ۷۰ کامیونی کمک‌های جمع آوری شده از سوی شهرداری تهران هم راهی استان‌های سیل زده و خصوصا خوزستان شده است تا این اقلام را به دست مردم برسانند.

به گزارش خبرگزاری موج، شهردار تهران پیروز حناچی  صبح امروز وارد استان خوزستان شده و با حضور در منطقه کوت سعید در حال بازدید از وضعیت این منطقه است.

این در حالی است که سیل در خوزستان به نقطه حساس و بحرانی خود رسیده است و مناطقی از شهر اهواز را نیز در بر گرفته است.

البته پیش از حضور شهردار تهران اکیپ کاملی از مأموران سازمان آتش نشانی شهر تهران نیز به همراه تجهیزات سبک و سنگین از لرستان عازم خوزستان شده‌اند.

همچنین روز گذشته محموله ۷۰ کامیونی کمک‌های جمع آوری شده از سوی شهرداری تهران هم راهی استان‌های سیل زده و خصوصا خوزستان شده است تا این اقلام را به دست مردم برسانند.

اما در تازه ترین اقدام حمیدرضا تحصیلی، مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران  به آمادگی برای مقابله با حیوانات مضر اشاره کرده است.

وی گفته است: هنگام وقوع سیل و حوادث طبیعی با مسئله حیوانات مضر و احتمال انتقال بیماری مواجه هستیم که به این منظور شهرداری تهران آماده اعزام تیم‌های زنده‌گیری سگ به همراه دامپزشک به این مناطق است.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران خاطرنشان کرده است که البته بحث کشتن حیوانات مطرح نیست و در صورت اعلام نیاز، اقدام به انتقال این حیوانات به مناطق تعیین‌شده و کنترل آنها خواهیم کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها