موج
کدخبر : ۲۷۲۹۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-272950

واکنش محمدعلیخانی به خبر معاونت حمل و نقل ترافیک مبنی بر ایمنی خط شش مترو

محمد علیخانی رئیس کمیسیون حمل و نقل ترافیک به خبر معاونت ترافیک مبنی بر ایمنی خط شش واکنش نشان داده و گفت : وظیفه کمیسیون نظارت بر ایمنی خط است در 9 کیلومتر این خط باید 7 هواکش نصب شود که هر زمان این هواکش ها نصب شود می توانیم بگوییم خط با استانداردهای ایمنی مطابقت دارد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری موج، صبح امروز خبری از سوی شورای فرهنگی و اطلاع‌رسانی معاونت حمل و نقل ترافیک مبنی بر ایمنی خط شش مترو منتشر شده است. بر طبق این خبر تست دود نیز در خط شش مترو انجام‌ شده است و گویای این است که هواکش میان تونلی به‌ درستی کار می‌کند و خط شش کاملا ایمن است.

محمد علیخانی رئیس کمیسیون حمل و نقل ترافیک در گفتگو با خبرنگار موج به این خبر واکنش نشان داده و گفت : وظیفه کمیسیون نظارت بر ایمنی خط است در 9 کیلومتر این خط باید 7 هواکش نصب شود که هر زمان این هواکش‌ها نصب شود، می‌توانیم بگوییم خط با استانداردهای ایمنی مطابقت دارد.

وی با اشاره به انتشار خبر مبنی بر ایمنی خط درحالی‌که هنوز یک هواکش نصب‌شده است گفت : رفتار برخی آقایان مسبوق به سابقه است و درگذشته این رویکرد سبب سوختن آدم‌ها در آتش شد و البته فکر کردند با یک استعفا همه‌چیز حل می‌شود.

رییس کمیسیون حمل و نقل ترافیک تاکید کرد: هواکش های خط شش مترو کافی نیست بنابراین مجدد از این آقایان در معاونت ترافیک می خواهم به هشدارها و مسائل ایمنی توجه کنند و با جان مردم بازی نکنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها