موج
کدخبر : ۲۷۱۹۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-271904

جلال ملکی:

سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: حادثه جدی در ایام عید به خاطر نمی‌آوریم و در واقع این تعطیلات فرصتی است که شهر کمی از حوادث دور شود.

به گزارش خبرگزاری موج، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی با اشاره به سیزده بدر بدون حادثه در تهران اظهار کرد: البته همواره حوادث کوچکی مثل آتش گرفتن پیک نیک‌های کوچک یا شاخه‌های درخت وجود دارد که معمولاً به دلیل سریع بر طرف شدن از سوی خود مردم یا مأموران آتش نشانی، گزارش نمی‌شود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با بیان اینکه به جز ماموریت‌هایی که به دلیل بارندگی‌های اخیر وجود داشته، حادثه جدی دیگری در پایتخت نداشته ایم، گفت: در ایام عید به دلیل اینکه بیشتر ادارات تعطیل است و مردم هم به سفر رفته اند، ریسک خطر به شدت کاهش می‌یابد و اغلب در عید حادثه جدی رخ نمی‌دهد. از سوی دیگر اگر هم حادثه‌ای رخ دهد به دلیل خلوت بودن معابر، امداد رسانی از زمان‌های معمولی بسیار راحت‌تر است.

ملکی با تاکید بر اینکه آتش نشانی در تمامی ایام عید در حالت آماده باش بوده و در ورودی و خروجی شهرها اسکان گسترده داشته، افزود: حادثه جدی در ایام عید به خاطر نمی‌آوریم و در واقع این تعطیلات فرصتی است که شهر کمی از حوادث دور شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها