موج
کدخبر : ۲۷۱۲۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-271216

احمدی افزود: اما در مناطق شرقی کشور همچون استان‌های خراسان شمالی، خراسان جنوبی، بخش‌هایی از خراسان رضوی، بخش‌هایی از سمنان، همچنین جنوب کرمان و گلستان شاهد سیلاب و آبگرفتگی معابر خواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری موج، کارشناس سازمان هواشناسی  افزود: در مناطق شرقی کشور همچون استان‌های خراسان شمالی، خراسان جنوبی، بخش‌هایی از خراسان رضوی، بخش‌هایی از سمنان، همچنین جنوب کرمان و گلستان شاهد سیلاب و آبگرفتگی معابر خواهیم بود.

 احمدی گفت: روز چهارشنبه هفتم فروردین از گستردگی و شدت بارش‌ها در بیشتر مناطق کشور کاسته می‌شود وی همچنین خاطرنشان کرد: در استان هرمزگان و جزایر خلیج فارس نیز بارندگی‌های شدید، رعد و برق همراه با وزش باد شدید را شاهد خواهیم بود؛ معصومه احمدی از وزش باد شدید در بخش‌های شرقی و جنوبی کشور خبر داد و افزود: آب‌های جنوبی کشور مواج است.

کارشناس سازمان هواشناسی با پیش بینی ورود سامانه بارشی جدید از سمت غرب کشور گفت: از فردا این سامانه وارد کشور می‌شود و در اوایل هفته آینده تقویت خواهد شد که باید درباره این بارش‌ها به اخطارهای سازمان هواشناسی توجه شود.

احمدی درباره نوسانات دما در کشور نیز افزود: از فردا روند نسبی افزایش دما در کشور را شاهد خواهیم بود، اما امروز نوسانات دما چندان زیاد نیست، وی همچنین اضافه کرد: هوا در تهران نیمه ابری و در جاده‌های اطراف آن مه آلود است.

احمدی گفت: بارش‌ها در تهران خفیف خواهد بود و به تدریج قطع خواهد شد، اما با ورود سامانه جدید از فردا منتظر بارش در پایتخت خواهیم بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها