موج

استاندار تهران:

استاندار تهران با تاکید کرد: هیچ نگرانی برای تامین کالاهای اساسی برای ایام پایانی سال وجود ندارد.

به گزارش خبرگزاری موج، انوشیروان محسنی بند پی استاندار تهران در حاشیه جلسه پیشگیری از فعالیت برندهای قاچاق استان تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به تمهیدات اتخاذ شده در خصوص تنظیم بازار استان تهران به ویژه در ایام پایان سال اظهار کرد: تمامی راهکارها و تمهیدات لازم در نظر گرفته شده و هیچ نگرانی بابت تامین نیازهای شهروندان در ایام پایانی سال وجود ندارد.

وی افزود: به عنوان نمونه ظرفیت پرورش مرغ ۱۴ درصد افزایش پیدا کرده و در سایر حوزه‌ها نیز تامین کالاهای اساسی و مواد غذایی برای ایام پایانی سال تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

وی ادامه داد: باید تدابیر لازم برای تامین مواد غذایی مورد نظر مردم در ایام ویژه در نظر گرفته شود و این مسئله به عنوان تکلیف دولت و مسئولین بوده و ما نیز به عنوان استانداری تهران تدابیر لازم را در نظر گرفته‌ایم.

وی تاکید کرد: در خصوص استقلال ستاد تنظیم بازار استان از ستاد کشوری، ما به دنبال این هستیم که اموراتی که در استان‌ها به صورت مستقل بررسی می‌شود در تهران نیز به سبب لزوم رصد و رسیدگی مقام عالی دولت در استان به شکل مستقل مورد بررسی قرار گیرد که قطعا این موضوع را دنبال خواهیم کرد.

استاندار تهران با اشاره به اینکه کالاهای اساسی مانند دارو، مواد پروتئینی و لبنی جزء ملزومات ویژه شهروندان هستند افزود: تامین و تسهیل دسترسی به این کالاها برای مردم در دستور کار ویژه استانداری قرار دارد.

بندپی در خصوص نرخ کالاهای عرضه شده در سطح بازار نیز گفت: کالاهای اساسی از ارز یارانه‌ای برخوردارند و نرخ آنها دستخوش تغییر نشده است با این حال در شرایط ضرور نیز برای کالاهایی نظیر مواد پروتئینی، گوشت گرم قرمز و گوشت سفید انسجام خوبی را در راستای تمهیدات مورد نیاز محقق کرده‌ایم. قیمت‌ها اکنون در کنترل است تا مشکلی برای تامین نیازهای اساسی مردم ایجاد نشود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها