موج
کدخبر : ۲۵۶۸۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-256810

سردار اشتری:

فرمانده نیروی انتظامی تاکید کرد: همواره باید در مقابل توطئه های دشمنان؛ هوشیارانه، فعالانه و با آمادگی صد در صدی عمل کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در گردهمایی سراسری فرماندهان، روسا و معاونان ناجا (سومین نشست تخصصی و فصلی سال 97) تاکید کرد: هوشیاری وعملکرد فعالانه و توأم با آمادگی همکارانم منجر به کسب موفقیت های بسیاری شده، است و امروز نیروی انتظامی در برابر هر تحرک و توطئه دشمن آماده تر از همیشه عمل خواهد کرد.  

وی تاکید کرد: همواره باید در مقابل توطئه های دشمنان؛ هوشیارانه، فعالانه و با آمادگی صد در صدی عمل کنیم، برخی گروه های داخلی و خارجی به دنبال التهاب آفرینی در فضای جامعه و برهم زدن نظم و امنیت کشور هستند که با لطف وعنایت خداوند متعال و تدابیر حکیمانه فرماندهی معزز کل قوا، همواره دشمنان در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام هستند، بنابراین باید در برابر هر توطئه ای "هوشیار" باشیم.

فرمانده نیروی انتظامی یادآور شد: ما سربازان فرماندهی معظم کل قوا هستیم و مأموریت ها را با روحیه "جهادی" و "انقلابی" دنبال می کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تشریح نقش سبزپوشان ناجا در مأموریت های مختلف به ویژه در نیمه دوم سال، بیان کرد: در مهرماه سال جاری، مطابق سنوات گذشته برنامه های هفته نیروی انتظامی دنبال و اجرایی شد، امسال نیز شاهد بودیم مراسم هفته ناجا با شکوه و اقتدار خاصی برگزار شد و در این میان برخی رده های تخصصی و استان ها فعالیت های چشمگیری داشتند.

سردار اشتری به برگزاری راهپیمایی بزرگ و معنوی اربعین حسینی (ع) اشاره و بیان کرد: حدود 20 هزار نفر از نیروهای پلیس به صورت مستقیم و 10 هزار نفر به صورت غیرمستقیم در این مأموریت بزرگ و معنوی ایفای نقش کردند و بخشی از نیروهای ناجا بیش از یک ماه در مرزهای سه گانه مهران، شلمچه و چذابه حضور فعال و شبانه روزی داشتند ، از طرفی قرارگاه اربعین از ماه ها قبل فعال شده بود.

فرمانده نیروی انتظامی اضافه کرد: همکارانم برای تسهیل تردد و امنیت زائران به خوبی ایفای نقش کردند که این موضوع، رضایت رهبری را نیز به دنبال داشت.

وی تأکید کرد: اظهار رضایت مقام معظم رهبری از ایفای نقش نیروی انتظامی در مأموریت بزرگ اربعین برایمان شیرین و گوارا و باعث افتخار و سربلندی است؛ ایفای نقش پلیس در این ماموریت معنوی موجب افزایش اعتبار و آبروی ناجا شد.

فرمانده نیروی انتظامی در بخش دیگری از سخنان با اشاره به عملکرد پلیس در برخورد با مفسدان اقتصادی، یادآور کرد: پلیس در شناسایی و برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی نیز عملکرد هوشمندانه و به موقعی داشت البته در کنار این اقدامات، در حوزه اقتصادی از سوی پلیس اقدامات پیشگیرانه و مقابله ای دیگری نیز صورت گرفت و اجازه جولان به سوء استفاده کنندگان داده نشد.

وی بیان کرد: پلیس در مدیریت تجمعات کامیون داران نیز به خوبی توانست صحنه را مدیریت کند و عملکرد هوشمندانه ای داشته باشد.

سردار اشتری در بخش دیگری از سخنان با اشاره به حادثه تروریستی چابهار، عنوان کرد: هوشیاری، آمادگی و جانفشانی همکارانم حادثه تروریستی چابهار را خنثی و بار دیگر دشمنان نظام و انقلاب را ناکام  گذاشت .

وی در ادامه بر لزوم اهتمام ویژه در توجه به دستورالعمل های ابلاغی همزمان با اجرای ماموریت ها تاکید کرد و گفت: اولویت های ماموریتی را به جد دنبال می کنیم و همچنان باید پیگیری این اولویت ها در دستور کار و سرلوحه امور باشد.

براساس گزارش سایت پلیس، فرمانده ناجا در خاتمه گفت: باید از فرصت و توفیق خدمتگزاری به مردم نهایت بهره را ببریم و سرباز لایقی برای حضرت ولی عصر(عج) و مقام معظم رهبری باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها