موج

هاشمی:

رییس شورای شهر گفت: باید قدر نهاد شوراها با 200 هزار عضو را دانست.

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری موج، محسن هاشمی در مراسم بهره برداری از ساختمان جدید شورای عالی استانها اظهار کرد: شورای عالی استانها نماد مردم سالاری است و باید قدر این تشکیلات با 200 هزار عضو را بدانیم و از ظرفیتی که برای همگرایی در این ساختار ایجاد شده است بهترین استفاده را داشته باشیم.

وی ادامه داد: امیدوارم بتوانیم در جهت اتحاد مذاهب و کاهش اختلافات در جهان اسلام کوشا باشیم و امروز هم افتتاح این ساختمان به کمیسیون های شورای عالی استانها فرصت کار کارشناسی بیشتر داد و تا با مطالعات مدیریت شهری را تقویت کنند.

رییس شورای اسلامی شهر تهران همچنین اظهار کرد: دو دهه از فعالیت کار شوراها می گذرد و امروز وضعیت شوراها از بالقوه بالفعل رسیده  و می توان با اقدامات جدی تر و با کمک دولت و مجلس اختیاراتی که قانونی است را زنده کنیم.

 هاشمی همچنین اظهار کرد: وظیفه سنگینی داریم و امروز که یک سال و چند ماه از آغاز کار شورای پنجم می گذرد شاهد مشارکت چند برابری مردم در انتخابات شوراها هستیم و به همین نسبت که مشارکت مردم در انتخابات شوراها بیشتر شده است، سطخ توقع و انتظار آنها از نهاد شوراها افزایش یافته است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها