موج
کدخبر : ۳۸۷۴۳۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-387433

مدیرعامل کشتارگاه شهرداری تبریز :

مدیرعامل کشتارگاه شهرداری تبریز با اشاره به فرا رسیدن عید سعید قربان، گفت: این مجموعه برای این روز طرح ویژه‌ای را اجرا خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری موج آذربایجان شرقی، کریم قدرتی اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و احتمال انتقال بیماری از دام به انسان در کشتارهای غیرمجاز و خانگی، کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز با همکاری اداره کل دامپزشکی، کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان شرقی، موسسه خیریه حمایت از مستمندان تبریز و سایر موسسات خیریه برای روز عید قربان امسال طرح ویژه ای دارد.

وی با اشاره به اینکه هر ساله با فرا رسیدن عید قربان عده ای از همشهریان اقدام به خرید دام، ذبح و توزیع آن بین نیازمندان می کنند، اظهار کرد: اما امسال با توجه به شرایط کرونایی که در کشور پیش آمده با یک سری محدودیت هایی مواجه هستیم که به همین خاطر در این روز مراجعان می توانند قربانی خود را انتخاب کرده و به صورت غیرحضوری و آنلاین شاهد قربانی شدن دام خود در کشتارگاه باشند.

قدرتی اضافه کرد: شهروندان تبریزی مختار هستند موسسات خیریه خود را انتخاب کنند تا دام پس از قربانی شدن توسط موسسات مزبور در اختیار مستحقین و نیازمندان قرار بگیرد.

مدیرعامل کشتارگاه شهرداری تبریز با بیان اینکه در طرح فوق کشتارگاه صنعتی تبریز دام هایی را نیز با نیت قربانی در عید سعید قربان ذبح خواهد کرد، گفت: در این راستا از طریق فروشگاه های کشتارگاه صنعتی گوشت قربانی به صورت کیلویی در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت تا هر فرد بتواند به هر مقدار که خواست، گوشت قربانی خود را از فروشگاه ها تهیه کند.

قدرتی ادامه داد: با مذاکرات انجام شده بین کشتارگاه صنعتی تبریز و موسسات خیریه، مقرر شده است این موسسات دام های خود را در روز کشتار، به کشتارگاه تبریز بیاورند تا تمامی ذبح ها طبق اصول بهداشتی و به صورت کاملا صنعتی انجام بگیرد.

وی در پایان گفت: فروشگاه شماره یک کشتارگاه صنعتی تبریز واقع در جاده تبریز- آذرشهر- بعد از پلیس راه کیلومتر ۷ جاده پیاذر،  بعد از روستای تازه کند نرسیده به روستای ساتلو داخل مجموعه کشتارگاه وفروشگاه شماره دو واقع در تبریز- فلکه گلشهر به طرف بیمارستان شهدا آماده ارائه خدمات به شهروندان است.

آیا این خبر مفید بود؟

پربازدیدترین گروه

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها