موج
کدخبر : ۳۵۹۸۹۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359893

مدیرعامل شرکت عمران سهند:

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند از احداث بزرگترین دهکده ورزشی کشور در سهند خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از آذربایجان شرقی، سید عباس مصطفوی با اشاره به اینکه افتتاح پروژه آزادراه تبریز-سهند یکی از افتخارات کشور در زمان اوج تحریم است اظهار داشت: روشنایی یا گاردریل جزو الزامات و نواقص پروژه محسوب نمی‌شود و معتقدیم بدون نواقص بهره‌برداری شد.

وی با بیان اینکه در آزادراه تبریز-زنجان روشنایی نداریم، گفت: نیوجرسی جایگزین گاردریل است و در آزادراه تبریز-سهند به حجم کافی از نیوجرسی استفاده شده که در بین آزادراه‌های کشور کم نظیر است.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند از تصویب احداث فاز 5 شهر جدید سهند خبر داد و افزود: این مصوبه هنوز ابلاغ نشده که شرط شورای عالی شهرسازی، احداث فاز 5 بر اساس طرح باغ ویلایی و باغ‌شهری است.

وی با اشاره به اینکه بیش از 1500 میلیارد تومان پروژه سرمایه گذاری در شهر سهند طراحی شده است، ابراز داشت: 40 درصد سرمایه‌گذاری به قرارداد تبدیل شده است و در این شرایط اقتصادی، سهند به بهشت سرمایه گذاری تبدیل شده است.

مصطفوی، خاطرنشان کرد: شهر سهند در بین 20 شهر جدید کشور که درآمد-هزینه است تمام مساجد، مدارس، آزادراه و... با اعتبارات درآمدی سهند هزینه شده است که در بین سایر شهرهای جدید اقدامات موفقی داشته‌ایم.

وی با اشاره به اینکه 3500 مسکن مهر در سهند احداث شده و تحویل داده ایم تصریح کرد: سهند جزو شهرهای پیشرو در احداث و تحویل مسکن مهر است، ضمن اینکه با جهاد محوطه سازی، مشکلات مسکن مهر هم مرتفع شده است.

مدیرعامل شرکت عمران شهر سهند در پایان از احداث بزرگترین دهکده ورزشی کشور در سهند خبر داد و گفت: این دهکده با سرمایه گذاری بخش خصوصی در حال احداث است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها