موج

سخنگو و رئیس روابط عمومی شرکت گاز آذربایجان شرقی:

رئیس روابط عمومی شرکت گاز آذربایجان شرقی از آموزش دانش آموزان مدارس این استان با فرهنگ مصرف بهینه و ایمن از گاز طبیعی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج در آذربایجان شرقی، غلامرضا قنبری با اعلام این خبر گفت: این سری از برنامه های آموزشی در قالب تفاهم نامه همکاری با اداره کل آموزش و پرورش استان و در چند فاز اجرایی در حال اجرا است.
وی با اشاره به نحوه برگزاری برنامه های آموزشی افزود: ضمن بخش بندی مناطق پرحادثه در استان آذربایجان شرقی بر اساس تحلیل حوادث ناگوار ناشی از گاز طبیعی، آموزش دانش آموزان مدارس مستقر در این مناطق دارای اولویت بوده و در فاز اول اجرایی قرار دارد.

قنبری ادامه داد: برنامه های برگزار شده شامل نمایش، شعر خوانی، قصه گویی، مسابقه و ... برای دانش آموزان است که علاوه بر ایجاد فضای شاد و مفرح برای آنان، سعی در انتقال مفاهیم ایمنی و مصرف بهینه را دارد.

سخنگوی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی با تأکید بر نقش سازنده دانش آموزان به عنوان مروجان فرهنگ صحیح مصرف در خانواده ها تصریح کرد: فرزندان خانواده مهم ترین نقش را در ارتقای فرهنگ خانواده بر عهده دارند که ان شاالله با آشنایی هر چه بیشتر این قشر، شاهد کاهش روزافزون حوادث ناگوار ناشی از گاز باشیم.

غلامرضا قنبری خاطرنشان کرد: وفق تفاهم نامه همکاری با آموزش و پرورش طی 2 ماه، جنگ های ایمنی و مصرف بهینه برای دانش آموزان مناطق محروم در کلانشهر تبریز و تمامی شهرستان های استان برگزار خواهد شد.

 

 

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها