موج

استاندار آذربایجان شرقی:

استاندار آذربایجان شرقی گفت: بزرگراه تبریز- سهند 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و امیدواریم تا بهار سال آینده زیر بار ترافیک برود.

به گزارش خبرگزاری موج در آذربایجان شرقی، محمدرضا پورمحمدی گفت: پروژه بزرگراه تبریز- سهند، یکی از مهم‌ترین مطالبات مردم منطقه و از اولویت‌های مدیریت ارشد استان است.
 
وی با اشاره به واگذاری این پروژه در قالب یک قرارداد مشارکتی به بخش خصوصی از سال ۹۷، گفت: بر اساس این قرارداد، چهل درصد سهم دولت و ۶۰ درصد سهم سرمایه‌گذار در تامین مالی پروژه بود.
 
پورمحمدی افزود: طول این بزرگراه 22 کیلومتر است که هم‌اکنون 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و امیدواریم تا بهار سال آینده زیر بار ترافیک برود.
 
معاون وزیر راه و شهرسازی نیز از اهتمام مدیریت ارشد استان برای تکمیل این پروژه، قدردانی کرد و افزود: عملیات اجرایی قرارداد مشارکتی تبریز سهند از سال گذشته به صورت جدی آغاز شده و خواهان تکمیل این پروژه در زمان‌بندی وعده داده شده هستیم.
 
حبیب‌الله طاهرخانی افزود: این پروژه با توجه به موقعیت ویژه تبریز و جمعیت ساکن در شهر جدید سهند از اهمیت خاصی برای وزارت راه و شهرسازی برخوردار است.
 
وی با قدردانی از تلاش‌ شبانه‌روزی پیمانکار این پروژه، افزود: متناسب با ضوابط و قوانین از اجرای این پروژه حمایت و به تعهدات خود عمل می‌کنیم.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها