سرمربی اتلتیکومادرید در واکنش به حمایت هواداران تیمش از تورس گفت: هواداران مانند همیشه رفتار کردند و من پیام دیگری ندارم. اگر بخواهم صحبت دیگری درمورد این موضوع داشته باشم جنجال‌ها بیش‌تر خواهد شد و من چنین چیزی را دوست ندارم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از آس، در دیدار برگشت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا اتلتیکومادرید پنج‌شنبه شب با یک گل کپنهاگن دانمارک را شکست داد و به برتری رسید و در مجموع با پیروزی ۶ بر یک به دور بعد صعود کرد.

دیگو پابلو سیمئونه پس از بازی گفت: کوین گامیرو نتوانست در پیش فصل تیم را همراهی کند و این موضوع باعث شد روی فرم نباشد. با این حال ما همیشه به سرعت این بازیکن باور داشتیم. او در شرایط خوبی قرار دارد و امیدوارم به این روند ادامه دهد. این قضیه برای او و تیم خوب است.

سرمربی اتلتیکومادرید در اظهار نظر اخیرش درباره تلاش نکردن برای ادامه حضور فرناندو تورس صحبت کرده بود. به همین خاطر پنج‌شنبه شب هواداران از مهاجم اسپانیایی حمایت کردند.

سیمئونه در این رابطه گفت: هواداران مانند همیشه رفتار کردند و من پیام دیگری ندارم. اگر بخواهم صحبت دیگری درمورد این موضوع داشته باشم جنجال‌ها بیش‌تر خواهد شد و من چنین چیزی را دوست ندارم. ترجیح می دهم تیم پیروز شود و رشد کند؛ همه باشگاه را دوست داریم و بهترین‌ها را برایش می‌خواهیم. تورس در جایگاه خود و من نیز به عنوان سرمربی خواهان این موضوع هستیم.

دیه‌گو سیمئونه

احتمال جدایی یانیک کاراسکو از اتلتیکو وجود دارد و این قضیه ممکن است فرصت بازی را برای نیکلاس گایتان بیش‌تر کند. سرمربی آرژانتینی در این رابطه اظهار کرد: اگر این جدایی اتفاق بیفتد و تایید شود اهمیت زیادی دارد چون او بازیکن جوان و آینده‌داری است. تصمیمات به دست خود بازیکنان است. امیدواریم فرصت دوباره برای گایتان پیدا شود. ما به او اعتماد داریم. گایتان بازیکن سریع و با دید خوبی است که امیدواریم پیشرفت کند و برای تیم فرصت‌های خوبی فراهم کند.  

می خواهیم در لیگ اروپا به خوبی رقابت کنیم 

۴۴ هزار هوادار اتلتیکو دیشب تیم‌شان را تشویق کردند. سیمئونه در این باره اظهار کرد: هواداران از عملکرد تیم‌شان رضایت دارند. ما ورزشگاه فوق‌العاده‌ای داریم. بازیکنان بزرگی داریم که حضور جوانان در این تیم قابل توجه است. بارها شرایط را به نفع خود تغییر دادیم. در لالیگا در حال رقابت هستیم و در لیگ اروپا می‌خواهیم به خوبی رقابت کنیم. این بهترین اتفاق برای باشگاه است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج