کاپیتان هلندی الغرافه گفت: الغرافه می‌خواهد در لیگ قهرمانان آسیا بدرخشد و من خوشبین هستم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از الرای، اسنایدر درباره مقایسه لیگ قهرمانان آسیا با لیگ قهرمانان اروپا گفت: در لیگ قهرمانان آسیا هم مانند لیگ قهرمانان اروپا تیم‌ها با آمادگی بالایی به میدان می‌آیند و نظم خاصی در بازی‌ها وجود دارد. الغرافه می‌خواهد در لیگ قهرمانان آسیا بدرخشد و من خوشبین هستم.

این سه امتیاز باعث می‌شود تا تیم اعتماد به نفس لازم را به دست آورد

وسلی اسنایدر، کاپیتان هلندی الغرافه یکی از بهترین‌های میدان بود و توانست بازی خوبی را به نمایش گذارد. او بعد از بازی گفت: با توجه به این که در دیدار نخست خود تن به شکست داده بودیم سخت به پیروزی در این بازی نیاز داشتیم و خوشبختانه توانستیم به هدف خود برسیم. این سه امتیاز باعث می‌شود تا تیم اعتماد به نفس لازم را به دست آورد و از نظر روحی در شرایط خوبی قرار گیرد.

وسلی اسنایدر

او ادامه داد: با وجود آن که با سه گل به پیروزی رسیدیم اما این پیروزی آسان نبود. تیم حریف قوی نشان داد و ما را چه در نیمه نخست و چه در نیمه دوم به دردسر انداخت. درخشش سنگربان جوان ما باعث شد تا دروازه ما در این دیدار باز نشود.

اسنایدر در پایان سخنانش درباره مقایسه لیگ قهرمانان آسیا با لیگ قهرمانان اروپا گفت: در لیگ قهرمانان آسیا هم مانند لیگ قهرمانان اروپا تیم‌ها با آمادگی بالایی به میدان می‌آیند و نظم خاصی در بازی‌ها وجود دارد. من تفاوت زیادی ندیدم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج