مدیرکل راه وشهرسازی هرمزگان از افتتاح 70 پروژه عمرانی راه و شهرسازی هرمزگان همزمان با دهه فجر خبر داد.

 به گزارش خبرگزاری موج، غلامحسین شیری با اشاره به پروژه‌های قابل افتتاح این اداره کل در دهه فجر بیان‌ داشت: در این دهه پروژه های بهسازی راه های اصلی، راه روستایی، فنی و اجرایی و مسکن مهر با اعتباری بالغ بر 260 میلیارد تومان به بهره برداری می رسد.

وی با اشاره به پروژه های حوزه ساخت و توسعه راه ها گفت: پروژه بهسازی محور چاه سرمه- تدرویه بستک بطول 12 کیلومتر با اعتباری معادل 15 میلیارد تومان و پروژه بهسازی محور لنگه- پارسیان بطول 30 کیلومتر و با اعتبار معادل 45 میلیارد تومان تکمیل شده که همزمان با دهه فجر افتتاح می شود.

مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان همچنین از اجرای 46 پروژه احداث راه روستایی به طول 172 کیلومتر و با اعتبار 46 میلیارد تومان خبر داد و افزود: 3 پروژه حوزه فنی و اجرایی نیز شامل 2 سالن چند منظوره ورزشی و یک کتابخانه با اعتبار 3 میلیارد تومان در ایام دهه فجر افتتاح می شود که نمونه شاخص آنها سالن ورزشی بهمدی جاسک است.

بیش از دو هزار و 221  واحد مسکن مهر آماده اسکان است

شیری خاطرنشان کرد: بیش از دو هزار و 221  واحد مسکن مهر نیز با اعتبار 151 میلیارد تومان آماده اسکان است که  1200  واحد آن با پیشرفت فیزیکی 100درصد در دهه فجر سال جاری به بهره برداری می رسد.

مسکن مهر (2)

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج