رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: تبلیغات نوین دفتر تبلیغات اسلامی در کنار تبلیغات سنتی قرار دارد و به هیچ وجه موازی و منافی آن نیست.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان ، حجت الاسلام و المسلمین محمد قطبی در مراسم افتتاحیه گروه های تبلیغی نوین و خلاق دفتر تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: فعالیت تبلیغی نوین و خلاق از سال ها پیش همزمان با قم در اصفهان آغاز به کار کرد.

وی ادامه داد: تاکنون بیش از 30 گروه برای انجام تبلیغات نوین و خلاق ثبت نام کرده و اعتبارنامه دریافت کرده اند.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با مثبت ارزیابی کردن فعالیت های پیشین تبلیغی نوین در اصفهان، ابراز امیدواری کرد: این گروه ها تا سه سال آینده به موسسات بزرگ تبلیغی و معرفتی خودکفا و تاب آور تبدیل شوند.

وی اظهارکرد: این گروها در عرصه های نو اعم از فضای مجازی، رسانه ها، هنر و خدمات تبلیغی فعالیت دارند.

حجت الاسلام قطبی اضافه کرد: در حال حاضر مکان کوچکی نیز برای فعالیت این گروه ها در نظر گرفته شده است ولی قطعا نیازمند پشتیبانی بیشتر هستند.

وی با تاکید بر اینکه تبلیغات نوین دینی در راستای تبلیغات سنتی است، خاطرنشان کرد: بیشترین فرصت تبلیغات سنتی در ماه محرم و صفر است و تبلیغ نوین می تواند تکمیل کننده آن در طول سال باشد .

حجت الاسلام قطبی افزود: امروز بخش عمده ای از جامعه در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی حضور دارند و باید از این فرصت برای تبلیغات اسلامی استفاده کرد.

وی در عین حال افزود: بسیاری از طلاب نیز بصورت خودجوش با کمترین امکانات، فعالیت فرهنگی گسترده ای در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی دارند.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان اظهار کرد: گرچه گردنه های فضای مجازی در دست دشمن است ولی فضای مجازی یک فرصت برای ارائه فکر دینی است و نباید فرصت استفاده از این فضا را از دست بدهیم.

وی خاطر نسان کرد: قطعا می توان با همت، خلاقیت و پشتکار، گردنه های اصلی فضای مجازی را برای تبلیغات دینی در دست بگیریم.

حجت الاسلام قطبی گفت: امروزه نبض فعالیت های تبلیغی در جهان در دست جوانان آفرینش گر، خلاق و نواندیش است و اگر تعلل کنیم، برخی از افراد ضد دین، این نبض را در دست می گیرند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج