موج
کدخبر : ۳۹۲۲۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-392234

مهدی سبحانی در دیدار با نخست وزیر سوریه تاکید کرد؛

سفیر ایران در دمشق بر تداوم حمایت های ایران از ملت سوریه در مقابله با تحریم های اقتصادی و بازسازی این کشور تاکید کرد

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روزنامه الوطن، مهدی سبحانی ، سفیر ایران در دمشق امروز (یکشنبه) با حسین عرنوس، نخست وزیر سوریه دیدار و دو طرف درخصوص گام های اتخاذ شده در رابطه با توافقات و پروژه های همکاری مشترک میان دو کشور و راه های گسترش آن بحث و رایزنی کردند.

دو طرف در این دیدار بر اهمیت تقویت همکاری های مشترک در زمینه صنعت، انرژی، سرمایه گذاری، تجارت، بنادر، حمل و نقل، ارتباطات، کشاورزی، تولید دارو و مسائل مشترک دیگر و همچنین برداشتن موانع و سرعت بخشیدن به اجرای پروژه ها به منظور مقابله با تحریم های ظالمانه علیه دو کشور تاکید کردند.

سفیر کشورمان با نخست وزیر سوریه همچنین در مورد پروژه های مشترک درحال اجرا و بازسازی کارخانه ها رایزنی کردند.

عرنوس در ادامه ضمن تقدیر ‌و تشکر از حمایت های جمهوری اسلامی ایران از ملت سوریه در مقابله با تروریست ها بر اهمیت افزایش پروژه های همکاری مشترک در تمامی زمینه ها تاکید کرد و گفت که دولت سوریه آماده تقدیم خدمات و تسهیلات برای اجرای پروژه های مشترک حیاتی است.

از سوی دیگر، مهدی سبحانی بر تداوم حمایت های ایران از ملت سوریه در مقابله با تحریم های اقتصادی و بازسازی این کشور تاکید کرد و گفت که تمام تلاش ها برای گسترش روابط و همکاری های دوجانبه و اجرای پروژه های مشترک باید انجام شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`