موج
کدخبر : ۳۹۹۹۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-399904

سردار حسینعلی یوسفعلی‌زاده:

مدیرکل حفظ و نشر ارزشهای دفاع مقدس خراسان رضوی بیان کرد: دلیل همه این تلاشها این است که ما خود را مدیون شهدای گرانقدر دانسته و موظفیم در مسیر آرمان های انقلاب اسلامی گام برداشته و برای عمل به خواست مردم شهیدپرورمان تلاش کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، سردار سرتیپ دوم پاسدار حسینعلی یوسفعلی‌زاده مدیرکل حفظ و نشر ارزشهای دفاع مقدس خراسان رضوی در سخنانی عنوان کرد: فاز دوم مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس خراسان رضوی شامل ساختمان‌های مقاومت اسلامی و موتورخانه مرکزی باغ‌موزه دفاع مقدس امروز در آیینی در مشهد گشایش یافت.

سردار یوسفعلی‌زاده در ادامه این سخنان افزود: ایجاد باغ‌موزه دفاع مقدس به عنوان یک اقدام جهادی در حال انجام است و تمام تلاش ما این است که مطالبه جدی مردم برای ساخت این مرکز به سرانجام برسد.

مدیرکل حفظ و نشر ارزشهای دفاع مقدس خراسان رضوی همچنین اضافه کرد: دلیل همه این تلاشها این است که ما خود را مدیون شهدای گرانقدر دانسته و موظفیم در مسیر آرمان های انقلاب اسلامی گام برداشته و برای عمل به خواست مردم شهیدپرورمان تلاش کنیم.

وی در ادامه اظهار کرد: اقدام در خصوص بزرگداشت و ایجاد یادمان های دفاع مقدس حرکت مناسبتی نیست، بلکه به تاسی از فراز "کل یوم عاشورا و کل ارض الکربلا" کار هر روزه ما است که برای نهادینه کردن آن ارزش ها نباید لحظه ای از پای بنشینیم.

سردار یوسفعلی‌زاده تصریح کرد: این اداره تولیت انسجام‌بخشی اقدامات متنوع در خصوص حفظ ارزشها را دارد و کارها با مشارکت همه نهادها و تشکیلات انجام می شود.

وی همچنین متذکر شد: به دنبال نشر و تکثیر ارزشها به صد زبان برای همه اقشار، جوانان و ملتهای منطقه هستیم تا حرکت شهدا به الگوی همه مردم تبدیل شود.

سردار یوسفعلی‌زاده در خاتمه و با اشاره به موقعیت این مرکز عنوان کرد: باغ‌موزه دفاع مقدس خراسان رضوی با زیربنای ۱۹هزار مترمربع در منطقه کوهسنگی مشهد ایجاد می شود که تاکنون کتابخانه و مرکز اسناد این مرکز فرهنگی به بهره برداری رسیده است و در صورت تامین بودجه، موزه مرکزی، سالن اجتماعات و محوطه سازی این مجموعه نیز تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`