موج
کدخبر : ۳۹۶۶۷۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-396676

به صورت آنلاین برگزار می شود:

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران درباره مسابقات جهانی پنجگانه دریایی که از تاریخ 29 شهریور تا 1 مهر سال جاری در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر برگزار می شود، تصریح کرد: قرار بر این است که مسابقات به صورت آنلاین رکورد گیری شود و از اهمیت بالایی برخوردار است.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، امیردریادار حمزه علی کاویانی در جمع فرماندهان و مسئولین دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر اظهار داشت: این دانشگاه از اهمیت بسیار بالایی برای ما برخوردار است چون آینده نیروی دریایی در دستان  این جوانان سپرده خواهد شد.

وی ادامه داد: این که ناوگروه 75 ما بعد از 133 روز دریانوردی در دریاهای آزاد در اقیانوس اطلس جنوبی، شمالی دریای شمال، خلیج فنلاند و عبور از تنگه های بسیار مهمی که دشمنان ما آن ها را کنترل می کنند از تنگه دوبر، کانال مانش، جبل الطارق، کانال سوئز و دریای مدیترانه و همه این مناطقی که این ناوگروه عبور کرد، اقتدار و عزت برای جمهوری اسلامی ایران آفریده این نتیجه کار دانشگاه است و بسیار مهم است.

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: حضور با اقتدار ناوگروه 75 و دریانوردی در مناطق حساس باعث رضایت مندی مسئولان کشوری و لشکری شده بود این نتیجه کار دانشگاه و شما، اساتید و فرماندهان، مدیران و مربیان است که این نسل را پرورش داده اید.

دانشگاه علوم دریایی امام خمینی - شهریور 1400

وی در ادامه در رابطه با مسابقات جهانی پنجگانه دریایی که از تاریخ 29 شهریور تا 1 مهر سال جاری در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر برگزار می شود، تصریح کرد: قرار بر این است که مسابقات به صورت آنلاین رکورد گیری شود و از اهمیت بالایی برخوردار است؛ انشالله به گونه ای عمل شود که همه دانشجویان و افسران جوان به این رشته بسیار مهم ترغیب شوند که اثرگذار در فعالیت های دریایی و افزایش مهارت افسران و درجه داران است.

امیردریادار کاویانی بیان داشت: مسابقات پنجگانه باید دریایی یک پایه شود برای ایجاد انگیزه و نشاط در همه مجموعه نیروی دریایی و توسعه پیدا کند تا جایی که در همه پایگاه های نیروی دریایی یک تیم پنجگانه دریایی داشته باشیم و آنچه که مهم است آماده سازی زیرساخت ها که به حول قوه  الهی و تلاش همکارانم در نیروی دریایی دست یافتنی است.

دانشگاه علوم دریایی امام خمینی - شهریور 1400

به گزارش موج مازندران، در پایان، جانشین نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از امیر دریادار دوم کریم مصدری فرمانده دانشگاه علوم دریایی نوشهر و دیگر همکارانی که در آماده سازی و برگزاری هرچه بهتر مسابقات پنجگانه دریایی در دانشگاه تلاش می کنند تا به نحوه مطلوب و در شأن نیروی دریایی راهبردی باشد تقدیر و تشکر به عمل آورد و از نزدیک از میدان مسابقات جهانی پنجگانه دریایی و قسمت های مختلف دانشگاه  بازدید به عمل آورده است.

آیا این خبر مفید بود؟

پربازدیدترین گروه

گفتگو

ارسال نظر:

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

گفتگو

دیگر رسانه ها

`