موج
کدخبر : ۳۹۰۱۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-390156

مدیر منطقه چهار شهرداری قم گفت: مجتمع فرهنگی ورزشی شهیدان جعفری‌نیا با اعتبار ۶۵۰ میلیارد ریال احداث می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج قم، مهدی اصفهانیان مقدم در حاشیه آئین افتتاح پروژه‌های شهرداری در طرح “قم در مسیر تحول” اظهار داشت: امروز مجتمع فرهنگی ورزشی شهیدان جعفری‌نیا در مجموعه شهرداری منطقه ۴ به مساحت ۲ هزار و ۴۰۰ مترمربع و بااعتباری بالغ‌بر ۱۵ میلیارد تومان احداث ابنیه افتتاح شد.

مدیر منطقه چهار شهرداری قم ادامه داد: درمجموع برای این پروژه با تملکات و احداث فضای سبز پیرامون جمعاً ۶۵۰ میلیارد ریال انجام‌شده و این مجتمع فرهنگی ورزشی یکی از مجموعه‌هایی است که با استانداردهای ورزشی ساخته و تکمیل و تجهیز شده است.

وی با بیان اینکه این مجموعه مجهز به قسمت‌هایی برای ورزش‌های رزمی و توپی است، افزود: سایر تسهیلات رفاهی ویژه تماشاچیان و بازیکنان اعم از رختکن، سرویس‌های بهداشتی، استحمام، میزان ۲۰۰ عدد جایگاه برای تماشاچیان، مجموعه VIP و دو سالن مجموعه ورزش‌های رزمی در طبقه همکف و فوقانی دارای استانداردها و ایمنی پیش‌بینی‌شده است.

اصفهانیان مقدم تصریح کرد: این مجتمع با فضای سبز پیرامون ۶ هزار مترمربع بوده که در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.

وی همچنین با اشاره به افتتاح ادامه بلوار شهید سلیمانی عنوان کرد: در ادامه برنامه امروز افتتاح امتداد بلوار سپهبد بلوار شهید سلیمانی به طول ۱۴۰۰ متر که عملیات زیرسازی و جدول‌سازی و ۳۰ هزار مترمربع عملیات آسفالت انجام‌شده به بهره‌برداری رسید.

مدیر منطقه چهار شهرداری قم اذعان کرد: این پروژه حدفاصل محدوده کوچه ۱۷ بلوار غدیر تا خیابان نیک‌اندیش است که در راستای تکمیل محور ترافیکی شمال به جنوب در تسهیل عبور و مرور و افزایش ضریب ایمنی تردد شهروندان امروز افتتاح شد و در اختیار شهروندان قرار گرفت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`