موج
کدخبر : ۳۸۹۰۲۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-389029

استاندار مازندران:

استاندار مازندران با بیان این که خوشبختانه شاخص های سلامت خون در مازندران بالاتر از میانگین های کشوری است، گفت: این نشان دهنده تلاش بی وقفه کارکنان خدوم سازمان انتقال خون استان است.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، احمد حسین زادگان در دیدار با مدیرکل انتقال خون مازندران که به مناسبت سالروز تأسیس سازمان انتقال خون و روز ملی اهدای خون انجام شد، با قدردانی از زحمات کارکنان اداره کل انتقال خون، اظهار داشت: این مجموعه عهده دار وظیفه ای ارزشمند و حیات بخش است و خدمات آن مستقیماً به نجات جان انسان ها پیوند خورده است.

وی با بیان این که سازمان انتقال خون در تمام بحران ها سربلند بوده، ادامه داد: در سخت ترین روزهای شیوع ویروس کرونا سازمان انتقال خون نیز روزهایی دشوار را پشت سر گذاشت و اقدامات خوبی انجام داد و موجب شد تا نگرانی از بابت تامین خون مورد نیازدر استان وجود نداشته باشد.

استاندار مازندران با اشاره به این که در شرایط سخت است که عیار مدیریت ها مشخص می شود، افزود: شرایط سخت تحریم ها و شرایط شیوع ویروس کرونا باعث شده در همه ی حوزه ها مشکلات ایجاد شود و سازمان انتقال خون نیز از این تبعات بی نصیب نبوده است.

وی گفت: سازمان انتقال خون استان توانسته با تلاش بیشتر و مدیریت خوب در شرایط دشوار کنونی به مردم خدمات دهد.

حسین زادگان با بیان این که خوشبختانه شاخص های سلامت خون در مازندران بالاتر از میانگین های کشوری است، بیان داشت: این نشان دهنده تلاش بی وقفه کارکنان خدوم سازمان انتقال خون استان است.

وی ابراز داشت: کارهای فرهنگی و اجتماعی برای فرهنگ سازی و جا انداختن اهمیت اهدای خون در جامعه باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

استاندار مازندران عنوان داشت: باید از ظرفیت سازمان های مردم نهاد و فضای مجازی برای آشنایی بیشتر مردم با رسالت و ضرورت اهدای خون بهره گیری شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`