موج
کدخبر : ۲۱۵۳۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-215389

دبیر اجرایی بخش سیمرغ سینمای خراسان گفت: فیلم های بخش سیمرغ سینمای خراسان اعلام شد .

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، حسن کمالیان اظهارداشت: هفت فیلم بلند از سری فیلم های پانزدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد که توسط سینما گران خراسانی ساخته شده اند در بخش سیمرغ سینمای خراسان اکران می شوند.

وی افزود: با توجه به اینکه استان خراسان در حوزه فیلم و سینما از پتانسیل بالایی برخوردار است و به نوعی سینمای ایران بخشی از فعالیت خود را مدیون هنرمندان خراسانی است در همین راستا بخش سیمرغ سینمای خراسان با رویکرد معرفی توانمندی های سینماگران و فیلم سازان خراسانی در مشهد مقدس برگزار می شود.

اعلام فیلم های بخش سیمرغ سینمای خراسان

دبیر اجرایی بخش سیمرغ سینمای خراسان ادامه داد: فیلم‌های تولیدی در استان خراسان از ۱۴ لغایت ۲۲ بهمن ماه در سالن سینما شهید اصغر زاده مجتمع امام رضا(ع) واقع در پارک ملت مشهد به نمایش گذاشته می شود. 

کمالیان عنوان کرد: در بخش فیلم های بلند، نسیان به کارگردانی حسن آخوندی پور، شرخر به کارگردانی علی خزاعی فر، شفاخانه به کارگردانی عبدالرضا رحمانی نسب، سفر سهراب به کارگردانی جواد علیزاده،به پشت تابلو نگاه کن به کارگردانی محسن برهمانی، فرزانه به کارگردانی مهدی محمدی، پیامک های آرزو به کارگردانی ناصر رویین تن و حسام حصاری فیلم هایی است که در بخش سیمرغ سینمای خراسان اکران خواهند شد.

وی افزود: 29فیلم کوتاه نیز در بخش سیمرغ سینمای خراسان نیز به منظور معرفی توانایی های سینماگران خراسانی اکران  می شود.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
آیا این خبر مفید بود؟

پربازدیدترین گروه

گفتگو

ارسال نظر:

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

گفتگو

دیگر رسانه ها

`