موج
کدخبر : ۳۹۳۷۲۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-393729

رئیس پایگاه دهم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از شناسایی یک کارگاه تولیدی ماسک‌های غیربهداشتی و دستگیری مالک آن خبر داد و گفت: از داخل کارگاه ۹ هزار عدد ماسک غیر بهداشتی کشف شد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ یزدان سلیمان آبادی بیان داشت: با دریافت خبری مبنی بر اینکه مالک کارگاهی در محدوده بزرگراه آیت الله سعیدی، بدون داشتن مجوزهای قانونی به تولید ماسک‌های غیربهداشتی می‌پردازد و پس از بسته بندی کردن این اقلام بهداشتی و درمانی به بازار مصرف عرضه می‌کند، بررسی موضوع در اختیار تیمی از مأموران پایگاه دهم پلیس امنیت عمومی تهران قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی، صحت خبر دریافتی تأیید شد، افزود: بررسی‌های مأموران نشان از این داشت، مالک کارگاه ماسک‌ها را به روشی غیر بهداشتی تولید، نگهداری و عرضه می‌کند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری متهم و بازرسی از داخل کارگاه اخذ شد.

سرهنگ سلیمان آبادی تاکید کرد: پس از هماهنگی‌های قضائی تیمی از مأموران به محل کارگاه اعزام و در بازرسی از داخل کارگاه ۹ هزار ماسک غیر بهداشتی کشف و متهم به نداشتن مجوز از مراجع ذی ربط اعتراف کرد.

رئیس پایگاه دهم پلیس امنیت عمومی تهران افزود: با دستور قضائی محل کارگاه پلمب و مالک آن برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`