موج
کدخبر : ۳۸۷۴۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-387418

معاون عمرانی استاندار یزد از تشدید نظارت بر روستاهای جنوب و جنوب شرق یزد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محسن صادقیان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد با تاکید بر تلاش سازمان  جهاد کشاورزی در حفظ اراضی زراعی و باغی استان گفت: در سال جاری جلوگیری از تغییر کاربری و عدم ساخت و ساز در اراضی زراعی و باغی در دستور کمیته پیشگیری از تخلفات ساخت و ساز قرار گرفته است.

محسن صادقیان در جلسه پیشگیری از تخلفات ساخت و ساز استان اظهار کرد: در این کمیته موضوعات مختلفی از جمله صدور پروانه برای زمین های قولنامه ای و مشاعی و همچنین عدم ارائه خدمات آب و برق و گاز برای ساخت و سازهای خارج از محدوده مورد بررسی قرار گرفت تا از تخریب باغات و اراضی زراعی جلوگیری شود.

وی افزود: سازمان جهاد کشاورزی وظیفه حفاظت از اراضی زراعی واقع در حریم را بر عهده دارد و باید تمام تلاش خود را برای حفظ این اراضی با گشت های حفاظت خود بکار گیرند و در کنار آن  شهرداریها نیز باید در جلوگیری از تغییر کاربریهای اراضی زراعی و باغی  و جلوگیری از ساخت و ساز به جهاد کشاورزی کمک کنند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد اعلام کرد: در آخرین  جلسه کمیته پیشگیری از تخلفات ساخت و ساز استان بر نظارت و کنترل روستاهای جنوب و جنوب شرق یزد تاکید شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها