موج
کدخبر : ۳۸۵۶۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-385677

معاون آموزش و فناوری سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد عنوان کرد:

صاحبان وسایل نقلیه خود کششی (تراکتور و کمباین) که فاقد پلاک می باشند با مراجعه به مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی در سراسر استان، نسبت به تشکیل پرونده و تکمیل آن اقدام نمایند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد به نقل از روابط عمومی نظام مهندسی یزد، معاون آموزش و فناوری سازمان نظام مهندسی استان یزد با اشاره به اجرای بخشنامه پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا و دستورالعمل الحاقی، اظهار داشت: با انعقاد تفاهم نامه ای فی مابین سازمان جهاد کشاورزی و سازمان نظام مهندسی، اجرای مرحله دوم شماره گذاری وسایل نقلیه کشاورزی مستعمل (تراکتور و کمباین) و بخشی از عملیات اجرایی  مورد نیاز در سطح استان به سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد واگذار گردید.

عباس میرحاجیان افزود:  با انعقاد این تفاهم نامه از ظرفیت های موجود در سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در شناسایی و معرفی فارغ التحصیلان بخش کشاورزی و مشارکت دادن مراکز خدمات کشاورزی غیر دولتی در خصوص اجرای این امر استفاده می گردد.

وی گفت: در حال حاضر صاحبان وسایل نقلیه خود کششی (تراکتور و کمباین) که فاقد پلاک می باشند می توانند  با مراجعه به مراکز خدمات سازمان در سراسر استان، نسبت به تشکیل پرونده و تکمیل آن  اقدام نمایند.

معاون آموزش و فناوری سازمان نظام مهندسی استان یزد تصریح کرد: پس از تشکیل پرونده توسط صاحبان وسایل نقلیه  کلیه  مراحل باقی مانده تا اخذ پلاک توسط مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی نظام مهندسی پیگیری می گردد که در وقت و رفت آمد مراجعین صرفه جویی شود.

طی گزارشی از باشگاه خبرنگاران جوان،  رئیس اداره مکانیزاسیون سازمان جهاد کشاورزی یزد نیز با بیان اینکه از امسال تنها به ماشین آلات دارای پلاک، سهمیه سوخت تعلق خواهد گرفت، گفت: تمامی کشاورزان مالک تراکتور و کمباین فاقد پلاک به کارگزاری سازمان نظام مهندسی مراجعه و نسبت به تشکیل پرونده اقدام نمایند تا با هماهنگی امور اجرایی پلیس راهور استان کار شماره گذاری دستگاهشان انجام شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها