موج
کدخبر : ۳۸۱۵۹۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381598

رئیس سابق دادگاه عمومی بخش زارچ گفت: با استفاده از ظرفیت شوراهای حل اختلاف، نهاد داوری و میانجیگری کاهش 20درصدی پرونده های ورودی دادگاه عمومی بخش زارچ رقم خورد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، حسین رعیت رئیس سابق دادگاه عمومی بخش زارچ در آیین معارفه رئیس جدید دادگاه عمومی بخش زارچ افزود: تقویت واحد ارشاد و معاضدت و تلاش برای افزایش صلح و سازش و حل و فصل مشکلات و اختلافات مردم قبل از ورود به دستگاه قضایی از مسائل مورد اهتمام بود.

وی حوزه قضایی بخش زارچ را از حوزه های شلوغ و پر تردد معرفی کرد و اظهار داشت: با وجود شلوغی کار و تردد زیاد مراجعان سعی بر آن بود تا درب اتاق بر روی مردم بسته نباشد و حرف آنان شنیده شود.

این مقام قضایی مهمترین اصل در دوره کاری خود در دادگاه عمومی بخش زارچ را جلب رضایت مردم ذکر کرد و بیان داشت: صرف نظر از روند رسیدگی به پرونده ها، سعی مجموعه بر جلب رضایت مردم و تکریم مراجعان بوده تا با رضایت از محیط دادگاه خارج شوند.

وی بحث خرید و فروش مواد مخدر را یکی از مشکلات مورد اعتراض مردم در زارچ دانست و گفت: بر اساس گزارش های مردمی و با حضور پلیس اماکن و پلیس مبارزه با مواد مخدر، با مراکزی که مبادرت به توزیع مواد مخدر می کردند در زارچ برخورد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها