موج
کدخبر : ۳۸۱۲۰۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381209

سید علی میرطاهری؛

رئیس هیات بازرسی انتخابات شهرستان بافق گفت: 53 بازرس و سربازرس وظیفه نظارت و بازرسی انتخابات شهرستان بافق را به عهده خواهند داشت.

به گزارش خبرگزاری موج یزد به نقل از روابط عمومی فرمانداری بافق؛سید علی میرطاهری رئیس هیات بازرسی انتخابات شهرستان بافق با اشاره به اهمیت نظارت بر شعب اخذ رأی گفت: انتخاب بازرسان شعب اخذ رأی انتخابات 1400 در شهرستان بافق نهایی شده است که بر این اساس53 بازرس و سربازرس وظیفه نظارت را به عهده خواهند داشت.

سید علی میرطاهری افزود: در انتخابات ۱۴۰۰ در شهرستان بافق 3 سربازرس و 50 بازرس فعالیت خواهند داشت که برای هر شعبه اخذ رأی یک نفر بازرس و برای هر ١٥ شعبه یک نفر سربازرس تعیین شده است.

وی خاطر نشان کرد: وظیفه این بازرسان نظارت و تهیه گزارش از تخلفات انتخاباتی است و هیأت بازرسی شهرستان به استناد گزارش‌های رسیده به دبیرخانه به تخلفات انتخاباتی رسیدگی می‌کند.

میرطاهری با بیان اینکه هیات‌های بازرسی شهرستان بافق از ۶ نفر عضو تشکیل شده که ۳ نفر عضو اصلی و ۳ نفر عضو دبیرخانه هستند، افزود: مهمترین وظیفه هیات بازرسی، نظارت برحسن اجرای قوانین، رصد و پایش اخبار و اطلاعات شهرستان‌ می‌باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها