موج
کدخبر : ۳۷۹۹۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379963

به منظور جذب کمک از سوی اتحادیه ها و اصناف در راستای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد تفاهم نامه ای بین ستاد دیه استان و اتاق اصناف مرکز استان یزد امضا شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، در نشستی با حضور سید مسعود عظیمی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد و علی رضا حسنی رئیس اتاق اصناف استان یزد تفاهم نامه همکاری پیرامون آزادی زندانیان جرائم غیر عمد به امضاء طرفین رسید.

در ابتدای این نشست سید مسعود عظیمی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد ضمن عرض خیر مقدم  به ارائه گزارشی از عملکرد ستاد دیه استان از ابتدای سال جاری پرداخت.

این مقام مسئول افزود : از ابتدای سال جاری تا کنون تعداد ۳۰ مددجو از زندانهای استانم آزادگردیده که تعداد ۵ مددجو با انجام مشاوره و اصلاح ذات البین توسط مددکاران این ستاد و تعداد ۲۵ مددجو  با پرداخت از منابع، شامل کمک های خیرین و نیکوکاران نوع دوست و تسهیلات بانک های عامل از زندان آزاد و به آغوش خانواده خود بازگشتند.

وی در خصوص کمک های واصله به ستاد دیه استان در ماه مبارک رمضان گفت: در طول ماه مبارک رمضان مبلغ 2 میلیارد و 324 میلیون تومان به حساب ستاد دیه استان واریز نمودند که این نشان از اعتماد بسیار بالای مردم به این ستاد دارد.

 در ادامه این نشست علی رضا حسنی رئیس اتاق اصناف استان یزد گفت : این دستگاه آمادگی هر گونه همکاری در راستای جذب کمک از اتحادیه های مختلف و اصناف جهت آزادی زندانیان جرائم غیر عمد را داشته و امیدواریم با همکاری متقابل با ستاد دیه استان مددجویان جرائم غیر عمد را آزاد نموده و به آغوش خانواده بازگردانیم .

در پایان این نشست تفاهم نامه همکاری به امضاء طرفین رسید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها