موج
کدخبر : ۳۷۸۱۳۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378138

مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت: طرح های تعطیل و تعمیر، ذخیره عملیاتی، دیزل ژنراتور و همکاری برنامه ریزی شده برای صنایع همکار در نظر گرفته شد که از ۱۰ خرداد تا ۱۵ شهریور بر اساس تفاهم نامه همکاری مشمول پاداش می شوند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق یزد، محمد میرشمس مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت: تمامی مشترکان بر اساس میزان همکاری در ساعت اوج مصرف انرژی الکتریکی پاداش دریافت می کنند.

میرشمس افزود : طرح های تعطیل و تعمیر، ذخیره عملیاتی، دیزل ژنراتور و همکاری برنامه ریزی شده برای صنایع همکار در نظر گرفته شد که از ۱۰ خرداد تا ۱۵ شهریور بر اساس تفاهم نامه همکاری مشمول پاداش می شوند.

وی اظهار کرد: موکول کردن زمان تعطیل و تعمیر صنایع در بازه پیک بار تابستان به زمان دیگر، تعدیل بار در صورت نیاز شرکت توزیع از سوی صنایع، استفاده از دیزل ژنراتور برای کاهش کلی یا بخشی از بار مصرفی و تعهد کاهش مصرف در ساعت های اوج بار بر اساس برنامه مشخص مشمول پاداش همکاری بخش صنعتی است.

میرشمس با اشاره به اینکه زمان اوج بار از ساعت ۱۲ تا ۱۸ و از ساعت ۲۰ تا ۲۳ شب در فصل تابستان است خاطرنشان کرد: قطع بار یا کاهش بار برنامه ریزی شده بر اساس تفاهم نامه همکاری مشترکان کشاورزی در ساعت اوج بار هم مشمول پاداش می شود.

این مسئول اضافه کرد: قطع بار برنامه ریزی شده مشترکان کشاورزی ، با استفاده از کنتورهای منصوبه هوشمند از راه دور بر اساس تفاهم نامه منعقد شده امکان پذیر و میزان پاداش آن نیز مشخص است.

میرشمس در خصوص ساعت اوج مصرف برق بخش اداری و تجاری (عمومی و سایرمصارف) هم اظهارکرد : بازه زمانی همکاری در ماه های تیر و مرداد از ساعت ۱۱ تا ۱۵ است که با همکاری استانداری یزد و تغییر ساعت اداری این زمان تعدیل شد و بخشی از آن با کمک این گروه از مشترکان قابل همکاری است.

وی یادآور شد: بخش قابل توجه مصرف برق مشترکان عمومی و سایر مصارف مربوط به سیستم سرمایشی است که با قراردادن کنترلر یا ترموستات قابل مدیریت است.

مدیر دفتر مدیریت مصرف برق شرکت توزیع نیروی برق یزد افزود: مشترکان سی.ان .جی(CNG)  نیز حداقل با ۲ ساعت همکاری در ساعت اوج بار مشمول پاداش می شوند.

میرشمس اضافه کرد: شرکت های استارتاپی علاقه مند همکاری هم می توانند با روش های متعدد در صورت تعدیل بار مشترکان خانگی و براساس قوانین شرکت توانیر از پاداش بهره مند شوند.

تعداد مشترکان برق یزد ۷۱۰ هزار فقره اعلام شد که مشترکان برق خانگی استان ۵۶۷ هزار مشترک، صنعتی ۱۲ هزار ، اداری ۲۲ هزار  مشترک و ۱۰ هزار و ۶۰۰ مشترک هم مربوط به بخش کشاورزی  است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها