موج
کدخبر : ۳۷۷۰۸۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-377083

با اهدای مبلغ 35 میلیون تومان از حوزه مقاومت بسیج امام حسین (ع) ندوشن یک محکوم مالی از زندان های استان آزاد و به آغوش خانواده خود بازگشت.

به گزارش خبرگزاری موج یزد به نقل از روابط عمومی ستاد دیه استان یزد؛ همزمان با بیست و دومین روز از ماه مبارک رمضان، ستوان یکم پاسدار عبد الله راه پیما فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام حسین (ع) شهر ندوشن با حضور در دفتر ستاد دیه استان یزد مبلغ 350 میلیون ریال جهت آزادی یک محکوم مالی اهدا نمود.

این مقام مسئول در این خصوص گفت: این مبلغ از سوی حوزه مقاومت بسیج امام حسین (ع) با همکاری و مشارکت گروه جهادی شهدا ندوشن و خیرین این شهر که برای اولین بار اقدام به پویشی جهت آزادی زندانیان جرائم غیر عمد نمودند به ستاد دیه استان یزد اهدا گردید.

راه پیما هدف از این اقدام خداپسندانه را خشنودی خداوند و گره گشایی از کار یک بنده خدا عنوان نمود و در ادامه از دیگر حوزه های بسیج و گروه های جهادی مشارکت در امر آزادی زندانیان جرائم غیر عمد را خواستار شد.

گفتنی است با اهدای این مبلغ از سوی حوزه مقاومت بسیج امام حسین (ع) شهر ندوشن یک محکوم مالی از زندانهای استان آزاد و به آغوش خانواده خود بازگشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها