موج
کدخبر : ۳۷۵۳۱۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375311

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد گفت: تعداد پرونده های نظارتی ورودی به سازمان در سال 99 از نظر تعدادی نسبت به سال 97 در حدود 84 درصد و از نظر متراژی 88 درصد رشد داشته است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد،  علی اصغر زحمتکش رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد جزئیات ورود 1199 عدد پرونده نظارت با متراژ 941 هزار و 224 متر مربع به سازمان نظام مهندسی ساختمان در سال گذشته را تشریح کرد.

به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد؛ علی اصغر زحمتکش با بیان اینکه بیشترین این پرونده ها مربوط به گروه ساختمان«ب» با تعداد 553 پرونده بوده است، اظهار کرد: حجم ورودی پرونده های نظارت در گروه «الف»  478 مورد، گروه های «ج» 68 مورد و  گروه «د» 29 مورد بوده است.

وی با اشاره به اینکه پرونده های نظارتی در گروه صنعتی و در سال گذشته 71 مورد بوده است، تاکید کرد: تعداد پرونده های نظارتی ورودی به سازمان در سال 99 از نظر تعدادی نسبت به سال 97 در حدود 84 درصد و از نظر متراژی 88 درصد رشد داشته است.

زحمتکش با اشاره به راه اندازی سامانه ارجاع نظارت که از خرداد ماه سال گذشته شروع به فعالیت کرده است، خاطرنشان کرد: مهندسان در این سامانه براساس امتیاز و ظرفیت کاری به صورت کاملا آزادانه نسبت به انتخاب پروژه ها اقدام می کنند که درنهایت عدالت در توزیع و شفافیت را به ارمغان آورده است.

وی با تاکید بر اینکه سامانه ارجاع نظارت در شهرستان ها نیز شروع به فعالیت کرده است، اظهار کرد: برنامه های دور هشتم هیات مدیره در بخش ارجاع نظارت به خوبی سیر تکمیلی خود را طی می کند به طوری که توانسته رضایت حداکثری مهندسان عضو سازمان را تامین کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها