موج
کدخبر : ۳۷۳۹۸۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373983

معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی دادگستری کل استان یزد با اشاره به نقش بانک ها در تحقق شعار سال گفت: دستگاه قضا حامی مدیران پاک دست و دلسوز به کشور در حوزه های مختلف است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، مجید دهقان معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی دادگستری کل استان یزد در نشست با غلام رضا اردکانی رییس اداره امور شعب بانک ملی در استان یزد به نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری با عنوان تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها اشاره کرد و گفت: نقش بانک ها در تحقق این شعار و رونق چرخ تولید و اقتصاد کشور نقش بسیار ویژه است.

وی با بیان اینکه شرایط کار برای مدیران پاکدست و دلسوز به کشور اکنون فراهم است تصریح کرد: دستگاه قضا حامی مدیرانی است که دغدغه خدمت به مردم و نظام را دارند.

دهقان اظهار داشت: رویکرد دستگاه قضا با توجه به سیاست های ریاست قوه مبارزه با فساد در حوزه های مختلف چه در داخل و چه در خارج است.

وی به اهتمام قوه قضائیه به بحث حفظ حقوق عامه اشاره کرد و گفت: در این حوزه مشکلات جدی به ویژه در حوزه منابع طبیعی، محیط زیست و ... وجود دارد که با ورود دستگاه قضا شاهد اتفاقات خوبی در جهت حفظ حقوق عامه جامعه بوده ایم.

معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی دادگستری کل استان یزد از فعالیت های مدیریت امور شعب بانک استان تقدیر و انتخاب این مدیریت را به عنوان مدیریت برتر کشور تبریک گفت.

شایان ذکر است در این نشست معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی دادگستری کل استان با اهدای لوح تقدیر به نمایندگی از رئیس کل دادگستری استان از رییس اداره امور شعب بانک ملی در استان تقدیر کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها