موج
کدخبر : ۳۷۳۵۲۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373526

اتاق اصناف یزد اعلام کرد:

طرح تشدید بازرسی و نظارت بر بازار ویژه ماه مبارک رمضان از روز چهارشنبه ۱۸ فروردین ماه ۱۴۰۰ آغاز شده است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد به نقل از روابط عمومی اتاق اصناف مرکز استان یزد، شریعتمداری مدیریت بازرسی و نظارت اتاق اصناف یزد از آغاز اجرای طرح تشدید بازرسی و نظارت و پایش بازار ویژه ماه مبارک رمضان در یزد خبر داد.

شریعتمداری گفت: طرح تشدید بازرسی و نظارت بر بازار ویژه ماه مبارک رمضان از روز چهارشنبه  ۱۸ فروردین ماه ۱۴۰۰ آغاز شده است.

مدیریت بازرسی اتاق اصناف یزد اظهار کرد: این طرح با حضور ۵ تیم تخصصی بازرسان اتاق اصناف یزد در مرکز استان و ٨ تیم در شهرستانهای تابعه با همراهی و همکاری بازرسان و کارشناسان اتحادیه های صنفی ذیربط، بازرسان افتخاری و همیاران بسیج اصناف، بصورت محسوس و نامحسوس با همکاری سایر دستگاه های نظارتی ذیربط و دستگاه رسیدگی کننده(تعزیرات حکومتی) بصورت گشت مشترک در یزد آغاز شده و تا پایان ماه مبارک رمضان ۱۴۰۰ ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه این طرح با هدف رصد و کنترل قیمت ها و برخورد با تخلفات احتمالی مرتبط با انواع کالاهای اساسی از قبیل انواع گوشت قرمز و مرغ، انواع روغن خوراکی، تخم مرغ، برنج و حبوبات، خرما، زولبیا، میوه و صیفیجات، نان، لبنیات و ... انجام می شود، تأکید نمود و متذکر گردید متصدیان واحدهای صنفی ملزم به رعایت درج قیمت بر روی کالاها، نصب نرخنامه خدمات صنفی، صدور صورتحساب برای مشتریان و ارائه فاکتور خرید اجناس به بازرسان در واحد صنفی می باشند.

شریعتمداری در پایان از شهروندان گرامی درخواست نمود در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی اعم از گران فروشی، کم فروشی، عدم درج قیمت و نصب نرخنامه، تقلب، عرضه کالای فاقد کیفیت و تاریخ مصرف، احتکار  و ... مراتب را به شماره تماس های ۳۶۲۹۱۷۱۹_۳۶۲۸۲۵۵۱ واحد بازرسی و نظارت اتاق اصناف اطلاع دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها