موج
کدخبر : ۳۷۳۴۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373430

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مهریز؛

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مهریز گفت: شکست جنگ اقتصادی دشمنان و توطئه های فرهنگی و توسعه همه جانبه محلات مختلف در گرو فعالیت و همکاری مردم و مساجد است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، حجت‌الاسلام صادق مومن رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مهریز در آیین معارفه امام جماعت مسجد باغ بهار مهریز افزود: برای تحقق شعار سال باید ابتدا ابعاد پیام نوروزی مقام معظم رهبری بنحو مناسب در جامعه و بین مردم تبیین شود و مساجد و روحانیان در این ارتباط نقش مهم خود را ایفا کنند.

وی با بیان اینکه برای شکست جنگ اقتصادی دشمنان و توطئه های فرهنگی آنها باید همه در کنار هم همکاری کنند، اظهار کرد: مساجد با فعالیت و برنامه‌ریزی و روحانیان با روشنگری باید در خط مقدم تحقق شعار امسال و اجرای کامل منویات مقام معظم رهبری باشند .

رییس اداره تبلیغات اسلامی مهریز با قدردانی از بانیان و امامان جماعت سابق این مسجد تاریخی، این مکان را پایگاه اصلی فرهنگی و اجتماعی و مرکز برنامه‌ریزی ذکر کرد و یادآور شد: توسعه همه جانبه محلات مختلف در گرو فعالیت و همکاری مردم و مساجد است.

مومن گفت: جوانان  مومن و انقلابی و معتمدان محله ها در کتار فعالیت تشکل‌های دینی  و اهالی محل با روحانی مسجد، زمینه‌ساز تحقق اهداف والای نظام رشد فرهنگی و کاهش آسیب‌های اجتماعی محله هاست و نظام و انقلاب اسلامی از آن حمایت می‌کند.

وی در این آیین با قدردانی از خدمات حجت‌الاسلام علی فخری، حجت‌الاسلام محمدحسین فخری را به عنوان امام جماعت مسجد محله باغ بهار مهریز معرفی کرد.

مهریز ۳۰۰ مسجد و ۱۰۰ روحانی دارد و مرکز این شهرستان ۵۵ هزار نفری در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد. 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها