موج
کدخبر : ۳۷۳۱۱۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373114

رئیس اتاق اصناف یزد:

رئیس اتاق اصناف یزد گفت: با پیگیری اتاق اصناف یزد مقرر شد اصناف یزد در ایام شیوع مجدد کرونا به طور کامل تعطیل نشوند و محدودیت ساعت فعالیت داشته باشند.

علیرضا حسنی رئیس اتاق اصناف یزد در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج یزد گفت: از اصناف و بازاریان یزد به علت همراهی در محدودیت های ساعتی سال 99 بر اثر کرونا تشکر می کنم.

 حسنی اعلام کرد: به دلیل شروع مجدد کرونا در موج چهارم، ستاد ملی پیشگیری و مقابله با کرونا دو هفته را به صورت تعطیلی کامل اصناف اعلام کرده است که اتاق اصناف یزد به ستاد استانی مقابله و پیشگیری از کرونا درخواست داد تا اصناف و بازاریان یزد که تاکنون کوتاهی نکرده اند و با دستورات ستاد استانی مقابله با کرونا، همراهی بودند به صورت مطلق تعطیل نشود.

حسنی اظهار داشت: این درخواست را در ستاد استانی مقابله با کرونا مطرح و از آن دفاع کردیم که در نهایت مصوبه آن دریافت شد.

رییس اتاق اصناف یزد اعلام کرد: به طور آزمایشی در مدت یک هفته اصناف یزد به جای تعطیلی مطلق، با محدودیت ساعتی فعالیت کنند از اصناف و بازاریان استان یزد درخواست داریم که همچون گذشته با دستورات ستاد استانی مقابله با کرونا همراهی کرده و در ساعات معین شده به تعطیلی واحدهای خود اقدام کنند.

حسنی توضیح داد:  اصناف گروه ۱ و ۲ تا ساعت ۲ باید فعال باشند و بعد از آن تعطیل خواهند بود همچنین اصنافی مانند نانوایی و لبنیاتی، مرغ و ماهی، قصابی و میوه فروشی از ساعت ۲ الی ۸ شب امکان فعالیت دارند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها