موج
کدخبر : ۳۷۲۷۷۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372778

سرپرست اداره کل پشتیبانی امور دام استان یزد با اشاره به این موضوع افزود: به منظور حمایت از تولیدکنندگان بخش دام و طیور، بیش از ده هزار تن نهاده دامی توسط اداره کل پشتیبانی امور دام استان یزد بین دامداران توزیع کرد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، در نیمه اول فروردین سال جاری بیش از ده هزار تن نهاده دامی توسط اداره کل پشتیبانی امور دام استان یزد بین دامداران توزیع شد.

نادر سلیم سرپرست اداره کل پشتیبانی امور دام استان یزد با اشاره به این موضوع افزود: به منظور حمایت از تولیدکنندگان بخش دام و طیور، این اداره کل، ضمن برقراری شیفت کامل کاری در ایام تعطیل حتی در روزهای عید در راستای خدمت به تولیدکنندگان محترم استان یزد، فعالیت فروش و خدمت خود را دایر نمود و طی این مدت بیش از ده هزار تن انواع نهاده دامی از جمله کنجاله سویا، ذرت و جو را که بالغ بر ۹۵ درصد آن بارگیری از انبارهای ذخیره استراتژیک استان بود را تحویل خریداران نمود.

وی با بیان اینکه کلیه نهاده های دامی با مجوزهای لازم از سوی سازمان جهاد کشاورزی استان یزد و تسهیم بر اساس مقررات لازم و خرید بطور مستقیم از سامانه بازارگاه نهاده های دامی صورت می گیرد از دامداران خواست تا هنگام خرید به گزینه بارگیری از انبارهای استان یا بارگیری از مبادی ورودی کشور بنادر جنوب یا شمال توجه نمایند.
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها