موج
کدخبر : ۳۷۲۴۷۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372476

رئیس ستاد انتخابات استان یزد؛

رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت: بزرگ‌ترین انتخابات از لحاظ حجم و گستردگی در کشور در پیش است و برای برگزاری مناسب و باشکوه، این انتخابات نیازمند عزم ملی و همکاری سازمانی و گروهی بین همه دستگاه‌هاست.

احمد ترحمی معاون سیاسی و امنیتی استاندار یزد، سال گذشته را سالی سخت برای ایرانیان دانست و گفت: ویروس کرونا و تحریم‌های ظالمانه استکبار جهانی سال سختی را برای ایرانیان رقم زد اما با ایستادگی و پایمردی مردم، رهنمودهای مقام معظم رهبری، هدایت‌های دولت و همدلی قوای سه‌گانه و نیروهای امنیتی و انتظامی قدم‌های خوبی در راستای توسعه و عمران کشور و قطع وابستگی به خارج برداشته شد.

رئیس ستاد انتخابات استان یزد به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در ۲۸ خردادماه سال جاری اشاره کرد و افزود: بزرگ‌ترین انتخابات از لحاظ حجم و گستردگی در کشور این انتخابات است و برای برگزاری مناسب و باشکوه این انتخابات نیازمند عزم ملی و همکاری سازمانی و گروهی بین همه دستگاه‌هاست و باید همه نهادها و ادارات تلاش خود را در تعامل و همکاری با فرمانداری و بخشداری ها به کار گیرند.

رئیس ستاد انتخابات استان یزد بیان ‌کرد: اعضای ستاد انتخابات به‌عنوان مجری برگزاری انتخابات بدون جانب‌داری از هر شخص، گروه یا فرد خاصی این انتخابات را برگزار و نتیجه انتخابات را اراده و خواست مردم مشخص خواهد کرد.

ترحمی به بیان گزارشی از تقویم انتخابات تاکنون پرداخت و خاطرنشان کرد: از ۱۶ فروردین‌ ماه فرآیند ثبت‌نام از داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی روستاها آغاز خواهد شد و انتظار می‌رود نخبگان مناطق روستایی برای عضویت در این شوراها ثبت‌نام نمایند تا روستاهای دارای شرایط از شوراهای اسلامی بهره‌مند گردند.

وی افزود: اقتدار و عظمت جمهوری اسلامی با مشارکت هرچه بیشتر مردم در جهان افزایش خواهد یافت و امیدواریم با همه مشکلات اقتصادی که مردم با آن روبرو هستند شاهد افزایش مشارکت مردم در این رویداد مهم و ملی باشیم.

معاون استاندار ادامه داد: با توجه‌ به شرایط شیوع ویروس کرونا نحوه تبلیغات انتخاباتی در این دوره متفاوت است و این موضوع نباید باعث کاهش مشارکت مردم در این رویداد مهم و ملی شود و همه باید از تریبون‌های مختلف برای دعوت از مردم برای مشارکت اقدام کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها