موج
کدخبر : ۳۶۵۲۲۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365220

مدیرکل اداره استاندارد استان یزد؛

مدیرکل اداره استاندارد استان یزد گفت: حدود نیمی از کارکنان اداره کل را بانوان تشکیل داده اند و این ازافتخارات مسئولین این نهاد دولتی است که اجزاء موتور پیشران استاندارد یزد، از اختلاط جنسیتی نسبتا هماهنگ وخوبی تشکیل شده است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، در ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی وبه مناسبت ولادت باسعادت دخت پیامبراعظم(ص) و روز مادر، مقام والای زن دراستاندارد یزدگرامی داشته شد.

به مقل از روابط عمومی اداره کل استاندارد استان یزد، این نشست با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی وفاصله گذاری اجتماعی در سالن اجتماعات استاندارد یزد برگزار و به صورت تعاملی به کار خود ادامه داد.

مدیرکل اداره استاندارد استان یزد با تبریک روز مادر و زن به حاضرین گفت:حدود نیمی از کارکنان اداره کل را بانوان تشکیل داده اند و این ازافتخارات مسئولین این نهاد دولتی است که اجزاء موتور پیش ران استاندارد یزد، از اختلاط جنسیتی نسبتا هماهنگ وخوبی تشکیل شده است.

محمد رضا زارع بنادکوکی افزود:بانوان این اداره کل در تمامی پست ها و مسئولیت ها اعم از کارمندی، کارشناسی و مدیریتی خوش درخشیده اند و با وجود همین عزیزان بوده است که استاندارد یزد تاکنون با همراهی مردان اداره کل، عملکردهای خوبی را به ثبت رسانده است.

وی در ادامه گفت: طرح ها وبرنامه های جدیدی در اداره کل استاندارد استان یزد ازقبیل گروه پژوهشی وکلینیک استاندارد، آزمایشگاه های مرجع کاشی و سرامیک، اداره های شهرستانی، دفاتراستانداردسازی وغیره درحال شکل گیری است که همت و تلاش زنان اداره کل بسیار مایه دلگرمی است.

مشاور اطلاع رسانی اداره کل نیزدرپایان این مراسم گفت: ممزوج لطافت، عواطف وظرافت زنان، بامقاومت ، استقامت وپیگیری مردان اداره کل، همیشه باعث شده است که برفضای اداره کل استاندارد استان یزد آرامش، معنویت ودقت حاکم باشدومراجعین استاندارد یزدبا آسودگی خاطر بیشتری، پیگیرامورخود بوده که این ادعا در فرمهای نظرسنجی ارباب رجوع به خوبی مشهوداست.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها