موج
کدخبر : ۳۶۲۲۹۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362294

مدیر امور بهره برداری آب یزد از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده ی هرگونه حادثه در شبکه آبرسانی با سامانه ارتباط با مشتری 122 تماس حاصل نمایند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، شکستگی خط انتقال آب بین مخزن جمع آوری و مخزن غدیر یزد با تلاش 21 ساعته پرسنل واحد بهره برداری آبفای یزد رفع شد.

محمد حسین اسماعیلی مدیر امور بهره برداری آب یزد گفت: خط انتقال آب  600 میلی متری  جی آر پی مخزن غدیر یزد در عمق ۴ متری که به علت نشست زمین دچار شکستگی شده بود، با تلاش مستمر همکاران واحد بهره برداری ترمیم و مجددا در  مدار بهره برداری قرار گرفت.

وی اظهارداشت: با تمهیدات صورت گرفته در مدت زمان رفع این حادثه، انتقال آب از خط جایگزین مخزن خیرآباد به مخزن غدیر انجام گردید و این امر باعث شد حجم ذخیره مخزن حفظ و هیچ گونه قطعی آب در سطح شهر نداشته باشیم.

 به نقل از روابط عمومی، اسماعیلی از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده ی هرگونه حادثه در شبکه آبرسانی با سامانه ارتباط با مشتری 122 تماس حاصل نمایند.

گفتنی است : مدیر عامل شرکت  ضمن حضور در محل حادثه از نزدیک در جریان مشکل موجود قرار گرفت و بر تسریع عملیات ترمیم خط لوله تاکید کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها