موج
کدخبر : ۳۵۹۳۲۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359328

انتخابات هیأت مدیره کانون سردفتران و دفتریاران استان یزد با هماهنگی‌های انجام شده و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در محل این کانون برگزار و نتایج آن اعلام شده است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، علی کریمی مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان یزد گفت: انتخابات هیئت مدیره کانون سردفتران و دفتریاران استان یزد با مشارکت 70 درصدی افراد دارای شرایط رأی دادن برگزار و نتایج اعلام شد.

به نقل از روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان یزد، علی کریمی در این خصوص اظهار داشت: با هماهنگی‌های انجام شده، انتخابات هیئت مدیره کانون سردفتران و دفتریاران استان یزد با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در محل این کانون برگزار شد.

وی افزود: در این دوره از انتخابات، تعداد 82 نفر سردفتر و 42 نفر دفتریار به عنوان رای دهندگان (تقریباً با مشارکت 70 درصدی) شرکت کردند و پس از پایان رای گیری  و شمارش آراء، اسامی منتخبین سردفتران و دفتریاران استان اعلام شد.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان یزد تصریح کرد: بر این اساس از میان سردفتران محمدعلی جعفری ندوشن، سیدحسین حسینی نیک، محمدحسین کریمی، سیدمحمد ترابی، میکائیل دهقانی، سیدمحمد اعرابی، علی دهقان دهنوی، جلال انصاری نیا، محمدحسین سنجیده، مریم نقیب زاده، فاطمه اصفهانی هنزایی، مهدی شاکری، محمد عزیزی بارجینی، اسماعیل احمدی بفروئی و جمال آزاد نیا به عنوان هیأت مدیره کانون انتخاب شدند.

کریمی اضافه کرد: سیدمحمد افتخاری، حسن میرجلیلی، جلال بهادرزاده، سیدحمید دهقان بنادکی و مجید یعقوبی باجگانی هم از میان دفتریاران به عنوان عضو هیأت مدیره کانون سردفتران و دفتریاران انتخاب شده اند.

وی با اشاره به اینکه ارتباطات اداره کل ثبت اسناد و کانون سردفتران بسیار مطلوب و خوب است، خاطرنشان کرد:  چنانچه هر یک از نامزدها به نتیجه انتخابات معترض باشند ظرف مدت سه روز به صورت کتبی اعتراض خود را به دبیر محترم هیئت نظارت مستقر در محل کانون یزد تقدیم نمایند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: آمار مشارکت کنندگان در انتخابات کانون سردفتران و دفتریاران استان یزد به نسبت انتخابات سایر استانها که سال قبل برگزار شد از درصد بالاتری برخوردار است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها